Секрети стилю сучасного жіночого гардеробу

Секрети стилю

Сучасна стильна жінка – це, як правило, захоплена своєю справою незалежна бізнес -леді. Зміни соціального статусу спричинили значні зміни в жіночому гардеробі. Пишні спідниці, корсети і криноліни залишилися лише у вигляді елементів нижньої білизни і особливих фантазійних моделей для відпочинку.

Відвоювавши у чоловіків свою власну незалежність і самостійність, жінки вирішили «пограбувати» і чоловічий гардероб, відібравши брюки, які особливо сподобалися, сорочки, піджаки і краватки. Однак примірявши на себе базові предмети чоловічого гардеробу, жінки несподівано згадали про власну жіночності та сексуальності.

Класичний чоловічий костюм злегка видозмінився. Завдяки м’яким еластичним тканинам і облягаючим силуетах жінку, одягнену в чоловічий костюм сплутати з чоловіком практично неможливо. А додайте до цього ще всякі милі жіночі штучки і ви відразу зрозумієте, що всередині стильного ділового гардероба знаходиться ніжна ранима принцеса.

Немає необхідності мчати попереду примхливої моди, щоб мати стильний і елегантний вигляд. Головний секрет гардероба полягає в тому, щоб всі навколишні бачили не модний дорогий одяг, а прекрасну жінку в гідному обрамленні. Як же цього домогтися ?

По-перше, всі предмети гардероба повинні витончено підкреслювати природну грацію і чарівність своєї власниці, її індивідуальність і красу. Здатні на це тільки ті предмети гардероба, які не виставляють напоказ недоліки фігури, а підкреслюють її переваги. Брюки прекрасно приховують зайву повноту або худорбу ніг, високі шпильки візуально подовжують ріст, білий комірець або шарфик майстерно відтіняє чарівність обличчя, а тоненький ремінець підкреслює талію.

По-друге, секрет елегантності полягає в простоті силуету, лаконічності ліній крою, відсутності химерності і зайвих деталей. Шедевром Королеви стилю Коко Шанель стало просте маленьке чорне плаття, просте, але аж ніяк не дешеве. Дешевизна і стиль такі ж несумісні поняття, як дешевизна і елегантність. На жаль.

По-третє, для того щоб виглядати стильною, одяг має бути комфортним. Наряд не повинен обмежувати рухів, утрудняти дихання, заважати ходьбі, та й доставляти особливих турбот з чищенням, прасуванням, пранням – теж. Важливим моментом стилю жіночого гардеробу є колір. Строкатість і погана сполучуваність окремих відтінків здатна звести нанівець всі витрачені зусилля. Всі предмети одягу повинні ідеально поєднуватися між собою, даючи своїй власниці можливість щоденно створювати нові комплекти, орієнтуючись на погоду, пору року і настрій.

Багато хто віддає перевагу за основу гардероба брати чорний колір, з яким поєднуються практично всі кольори веселки. І все ж йти по такому шляху не рекомендується. Існує безліч альтернативних рішень, наприклад, вибрати відповідний відтінок сірого і навколо нього формувати свій гардероб. Або придивитися до кольору райдужної оболонки власних очей, де самою природою створений цілий калейдоскоп чудових, які підходять саме вам відтінків.

Отже, стиль і елегантність сучасного жіночого гардеробу полягають в комфортності, простоті і відповідно всіх предметів гардероба саме даної конкретної жінки з її природною неповторністю і чудовим чарівністю.

Залишити коментар