Рай на землі. Мальдіви

мальдіви

Мрія кожного мандрівника, туристів з усього світу – це відпочинок на Маьдівах. Райські острови, які розташувалися в Індійському океані справжня його перлина. Мальдіви – це близько 1200 островів, заселені з яких всього лише 200. Хоча про кількість цих самих островів все ще сперечаються і єдиної думки немає. Саме на цих островах можна відчути себе дикуном або Робінзоном. А ось планувати такий відпочинок варто заздалегідь, адже сюди з’їжджається величезна кількість туристів зі всього світу. Повітря островів вражає своєю вологістю. Перший час навіть доведеться звикати до нього і вчитися дихати. Всі хто побував на Мальдівських островах говорять, що нічого красивішого і живописнішого вони не бачили. Безліч піщаних пляжів з білосніжним піском, скелясті бухти, прозора бірюзова вода океану.

Візи для подорожі не потрібно. Її видають вам відразу при прибутті на острови в аеропорт Мале. Термін її дії становить 30 днів. Головне не планувати відпустку з червня по серпень. У цей час на Мальдівах настає сезон дощів. А ось з вересня дощів стає менше, а туристів більше. Ну кому ж не хочеться в цей час потрапити в 30 градусну спеку.

Столиця Мальдів – це Мале. Острів довжиною всього лише 2 кілометри. Аеропорт, завод, склад і готелі знаходяться на таких же островах поруч. Щоб потрапити на сусідній острів потрібно скористатися гідролітаком або водним трамвайчиком, а також за допомогою човнів. По острову ж пересуваються за допомогою мотоциклів, велосипедів. Машин тут дуже мало. На Мале можна побачити і багатоповерхові будинки, що ви не побачите більше ні на одному острові. Варто відвідати Парк Султана, де знаходиться національний музей з усякими цікавими знахідками і старожитностями. Обов’язково сходіть на Сінгапурський базар. Розваг тут також достатньо. Це і дайвінг, і серфінг, водні лижі, катання на каное і риболовля.

Якщо ж ви зібралися усамітнитися, забути про існуючу цивілізації, слухати кожен день шум океану, то ви вибрали правильне місце. На Мальдівах є безліч островів, які схожі на безлюдні. Будиночок в 5 сантиметрах від води, пісок, пальми і тиша. Чи це не рай? Під водою ж можна побачити коралові рифи, унікальних морських мешканців і найяскравіших риб. Занурення з аквалангом є найголовнішим заняттям на островах. Тропічні рослини і пальми також не залишать байдужим нікого. Житло тут пропонують найрізноманітніше. Це може бути і маленьке бунгало, і котедж на березі океану, і навіть чудова вілла з власним пляжем.

Звичайно ж у такій романтиці багато пар тільки зміцнюють свої відносини і любов. Будь-який готель тут може запропонувати зіграти саме справжнє весілля. Головне повідомити його персонал про своє бажання. Є пари, які хочуть одружитися, наприклад, під водою! І це теж можна.

Національна кухня Мальдів – це азіатська кухня. Дуже популярні спеціально обсмажені рибні рулетики – keemia. Улюблена закуска на островах ihunu mas – запечена риба з чилі. Справжня райська насолода – це страви з кокосом. Популярні білі кокосові палички, які вважаються місцевими солодощами. Взагалі місцева кухня включає в себе: рибу, морські делікатеси, рис, кокоси і кокосове молоко, лайми, чилі, цибуля. Але більшість курортних острівців пропонує і європейську, і східну, і індійську кухні.

Залишити коментар