Тур по Європі на машині: як скласти план туру по Європі на тиждень

Тур по Європі на машині

Відправляючись в тур по Європі, потрібно пам’ятати, що ця подорож дуже не комфортна, але як, не крути, економна. Подорожі в Європу на машині відрізняються особливою дешевизною і швидкістю. І, крім того, Ви залежите тут тільки самі від себе, а маршрут планується тільки по своїм інтересам.

Про що потрібно пам’ятати, збираючись в Європу на машині

Звичайно ж, в Європі відмінні дороги, і набагато дисциплінованіші водії, ніж у нас, але і ціни на бензин значно вище наших. Тепер про штрафи за порушення дорожніх правил: тут штрафують тільки по справі, оплачувати можна як на місці, так і через пошту по квитанції. У багатьох країнах Європи діє наступна акція: якщо Ви заплатите штраф протягом 10 днів, то сума штрафу зменшується в два рази в подяку за оперативність. А ось неоплачені штрафи загрожують великими проблемами: в’їзд в Шенгенську зону можуть Вам закрити надовго, а то й назавжди.
Про те, що штрафи в країнах Європи далеко не найменші, знає практично кожен. Наприклад, в Ірландії штраф за неправильну парковку взагалі доходить до 80 євро. І не думайте, що Вам допоможе відмовка, що Ви припаркувалися на хвилиночку, навіть за хвилиночку тут встигнуть покласти під двірники автомобіля протокол.
Ночівлю допустимо влаштовувати на паркінгах, або у кемпінгах. Це спеціально організовані місця в чартах міста, і недалеко від доріг, де організовані стоянки для мандрівників, є туалет, магазини, душ з туалетом, а для тих, хто не хоче спати в машині – є місця для наметів. У багатьох містах існують і безкоштовні паркування, які можна знайти в путівнику. Перед тим, як відправитися в тур по Європі на машині бажано знайти найрізноманітнішу інформацію в інтернеті і дорожні карти країн, куди Ви хочете їхати. А особливо всі особливості законодавства, місцеві порядки, пільги та національні свята.

Рекомендації щодо складання плану туру

По-перше, перед тим, як скласти план туру, вивчіть які країни входять в Шенгенську зону, а які ні. Всупереч помилці більшості, саме Швейцарія не входить до переліку цих країн, на чому набували проблеми більшість наших співвітчизників.
Складайте маршрут по карті, а не за рейтингом країн і міст, саме для Вас. Ви повинні виконати маршрут, який би нагадував петлю, пересувайтеся від міста в місто, використовувати найменші відстані. Наприклад, не варто спочатку мчати в Париж, потім повертатися до Берліна, а потім відправлятися в Рим. Заїжджайте в усі міста, які вас цікавлять по порядку, щоб потім нікуди не повертатися.
Для того щоб раціонально скласти план туру, спершу потрібно відзначити на карті Європи всі міста, які цікавлять Вас найбільше. Власне, через які Ви і вирушаєте до Європи на машині. А потім, з’єднайте їх найкоротшими лініями, використовуючи для цього інші цікаві міста, куди теж варто заїхати.
Але головне, що потрібно пам’ятати перед поїздкою, що краще з’ясувати всі дрібниці і деталі подорожі до того, як Ви в неї відправитеся, ніж потім зіткнутися з проблемами в чужій країні і зіпсувати собі тур, на який витрачені гроші і час.

Соковиті і смачні яблука не тільки приносять задоволення від вживання але й велику користь здоров’ю. Перед тим, як садити саджанці яблунь потрібно визначитися з сортом яблук та навчитися правильно доглядати за деревом.

Залишити коментар