Відпочинок в Таїланді – який він

Відпочинок в Таїланді

З настанням зими, коли міста покриті снігом, холодно, і доводитися одягати теплий одяг, саме в цей час хочеться сонця, піску і море. Буває таке, що влітку у нас немає можливості або часу відправиться в тепле місце і відпочити від усієї міської суєти. Ви можете відчути себе в Раю, поки інші мерзнуть у холодному місті. Відсвяткуйте Різдво і Новий рік з сім’єю або друзями в незвичній обстановці. Відпочинок в Таїланді – це ваше райське місце.

Тайланд- це чудове королівство, яке приваблює своїм колоритом і різноманітністю. Вас будуть оточувати тропічні пляжі, пальми і блакитне море. Зима, прекрасна пора року, щоб провести його в Таїланді, адже сонце в цей час не буде ховатися серед похмурих хмар, а буде вам ясно світити, і ви зможете насолодитися морем і пляжем. Здійсніть подорож в країну «тисячі посмішок», де кожен житель Таїланду буде вам посміхатися. Ви можете відвідати прекрасні пам’ятки, національні парки, водоспади і печери, які підкорять вас своєю красою. Можна з точністю сказати, що головною пам’яткою країни є столиця, Бангкок. Місцеві жителі називають Бангкок «Велике Місто Ангелів». Місто поєднло у собі архітектуру нашого часу і минулого. Будь-який турист зможе знайти своє місце в цьому галасливому місті. Вдень ви можете відвідати великі храми буддистів і королівський палац. Вас вразить різнобарвність мереживних веж і дахів. У храмах ви побачите безліч статуй Будди і це не дивно, так як основне населення проповідує релігію – буддизм. Ви зможете відправитися в круїз по річці Чаупхрая, де є шведський стіл і шоу, а за бортом прекрасний вид міських храмів. На вулицях, з настанням темряви, на проїжджій частині виникає нічний ринок, де можна дешево і смачно поїсти. Там же ви зможете купити різні сувеніри для близьких, якраз на зимові свята.

Туризм – це головна галузь Таїланду. Так що увага до іноземців, їх побажання, примхи і забаганки, доведені до досконалості. Обслуговування в готелях, можна сказати, навіть вище ніж у багатьох європейських готелях. У Таїланді легко можна знайти собі готель на свій смак і гаманець. Але проводити весь час в готелі, насолоджуючись знаменитим тайським масажем, це означає приїхати в Тайланд даремно. Є десятки видів екскурсій. Найперше і традиційне, це поїздка на слонах. Не забувайте, що слони є самими почесними тваринами в Таїланді. Так само можна відвідати шоу слонів, де ці милі тварини показують свої різні навички. Шоу отруйних змій теж популярна подія для туристів. Дресирувальники змій показують свої навички приборкання цих небезпечних тварин, в яких дійсно є отрута.

Ліси і гори, пляжі і пальми, блакитне море -все це Тайланд. Країна, де поєднуються всі кольори життя, люди там добрі й усміхнені. У Таїланді ви не будете сидіти на одному місці, вам захочеться самому пізнати місцевість, так що сидіти без діла ви не будете. Тайланд повний різноманітності і кожен може знайти в ньому щось своє.

Залишити коментар