14 звичок, які роблять вас товстими

14 звичок, які роблять Вас товстими

Виявляється, якщо перебудувати себе і відучити від декількох, на перший погляд нешкідливих звичок, можна повернути свою вагу в норму. Поговоримо про такі звички і про те, як від них позбавитися.

1. Перегляд телевізора

Регулярний тривалий перегляд телевізора – прямий шлях до ожиріння. Недавні дослідження довели, що ті, хто дивиться телевізор близько двох годин на день, набагато сильніше схильні до надмірної ваги, ніж ті, хто дивиться його лише півгодини на день.

Тут все очевидно – коли дивишся телевізор, знаходишся в стані спокою, нерухомості … Пульс, кров’яний тиск і метаболізм знижуються – у результаті, спалюється лише 20-30 ккал на годину.

2. Швидка трапеза

Їсти дуже швидко – звичка багатьох людей. Сигнали від шлунка до мозку доходять після того, як ви вже закінчили їсти – звідси переїдання. Тому є потрібно не менше 15-20 хвилин – саме стільки часу необхідно сигналами “шлунок-мозок” про те, що ви дійсно ситі. Вчені вважають, що швидке поїдання їжі – причина метаболічного синдрому – високий кров’яний тиск, ожиріння, підвищених холестерин і резистентність до інсуліну.

3. Їсти в поспіху

Дуже часто ми перекушує і одночасно займаємося якісь іншою справою. Якщо ви дуже часто їсте, працюючи за комп’ютером, ведучи машину, дивлячись телевізор, ходячи по магазинах – знову ж таки, ще один прямий шлях до ожиріння. Ви просто-напросто не помічаєте, що їсте.

4. Часті фаст-фуди

Одна з головних причин надмірної ваги – постійний стрес і відсутність часу для того, щоб приготувати здоровий і повноцінний обід і вечерю. Звичайно ж, простіше забігти в найближчий ресторан швидкої їжі, або, просто кажучи, фаст-фуд. Фаст-фуди відомі своїми насиченими жирами, низьким вмістом клітковини і великими порціями. У результаті знову ожиріння.

5. Емоційне харчування

Емоційне харчування пов’язане з споживання великої кількості їжі, яке допомагає “заїсти” депресію, тривогу або самотність. А адже основна-то мета – придушити голод.

Експерти оцінюють, що 75 відсотків переїдання пов’язано з емоціями. Як багато разів ви помічали себе на кухні за перекусити або жували джанк-фуд, щоб придушити стрес, але при це не в тому і не в іншому випадку голодні не були?

6. Немає часу на заняття спортом

Якщо подивитися в ваш “ту-ду лист” (“те, що потрібно зробити”), то можливо фізичні вправи займуть у ньому останні рядки (якщо взагалі будуть). Якщо це так, ви не самотні. Таких повно.

Через постійно часу дуже складно знайти час на виконання вправ, але все одно це можна зробити. Було б бажання.

7. Ваші друзі можуть зробити вас товстими

У дослідженні, опублікованому 26 липня 2007, припустили, що ожиріння може бути “соціально заразливим”. Воно було проведене серед 12 000 людей протягом 32 років, і показало, що ті, у кого є друзі, брат чи сестра та чоловік, які страждають на ожиріння, збільшують ризик ожиріння на 37-57 відсотків.

8. Недолік сну

Недолік сну збільшує ризик ожиріння через підвищення рівня греналіна (ghrenalin) – гормону, що стимулює апетит, і знижує рівень лептину (leptin) – гормону, що пригнічує апетит. Дослідження, проведене у Брістольському університеті у Великобританії, показало, що в порівнянні з нормальним восьмигодинним сном зменшення сну на годину збільшувало показники жиру в тілі на 3 відсотки.

9. Відсутність інформації про споживаних продуктах

Багато людей їдять їжу і поняття не мають, який же енергетичною цінністю вони володіють і скільки ж у них жирів. Це призводить до збільшення ваги і шкідливим звичкам в їжі, тому що ви можете з’їсти в два рази більше, ніж потрібно для підтримки ваги. Це не кажучи вже про те, що можливо, потрібно не просто підтримувати вагу, а знижувати його.

10. Кредитки

Дослідження, проведене компанією Visa серед 100 000 рахунків в ресторанах, показало, що люди, які оплачували кредитною карткою витрачали на 30 відсотків більше, ніж ті, хто платив готівкою. Середня жінка, відвідують ресторани фаст-фуд раз на тиждень, споживають на 17 160 ккал на рік більше.

11. Пропуск сніданку

Дослідження показали, що люди, які повноцінно снідають, менше схильні до зайвого ваги.

12. Некомфортний одяг

Вчені з університету у Вісконсині виявили, що комфортна одяг для будніх днів допомагає збільшити фізичну активність.

13. Нехтування вагами

Недавні дослідження Університету Міннесоти показали, що випробовувані, які зважувалися кожен день, втратили 6 кілограмів протягом за двох років, в той час, як ті, хто цього не робив, – всього лише 2 кілограми.

14. Нудьга

Опитування Priory Group у Великобританії показав, що частіше люди їдять, коли їм нудно, а не коли, у них стрес.

Интернет магазин http://www.parpara.com/ предлагает широкий выбор зимне-летней коллекции брендовой обуви на любой вкус и цену.

Залишити коментар