Елементарні поради для схуднення

поради для схуднення

Вічне питання, яке турбує всіх дівчат і жінок в будь-який час року: як схуднути. Благо, що зараз зима, і ви можете зайнятися самим здоровим схудненням, не гризучи свій організм дієтами і виснажливими фізичними вправами. Хоча, щоб скинути зайву вагу, доведеться зробити потроху всього. Отже, зайва вага – це зайві калорії на ваших стегнах і животі. Зігнати їх досить нескладно, якщо діяти правильно, не перевантажуючи організм і не піддаючи його зайвому стресу.

Перш за все, давайте домовимося, що ночами ми не їмо. Навчіться себе контролювати. Намагайтеся не їсти вже після 6-7 годин вечора. Їжте помірно – краще їсти менше, але частіше. Тоді ви будете витрачати енергію в міру її накопичення, а їжа НЕ БУДЕ переростати в зайві кілограми. Що стосується обмеження в їжі, то їсти ви можете абсолютно все, при цьому варто лише скоротити споживання солодкого і мучного.

Що дозволить вам зігнати зайву вагу, так це фізичні вправи. Вони не тільки зміцнять ваш організм, змусять попрацювати кожен м’яз, а й набагато ефективніші при схудненні. Насправді, коли ви сидите на дієті, ви не худнете, а просто стаєте менше за рахунок того, що не їсте. А займаючись спортом, ви тренуєте м’язи, і зганяєте ті самі калорії, які вам так ненависні. А от яким видом спорту зайнятися, це вже ваша справа. Ви можете походити в басейн, адже плавання спалює найбільше калорій; зайнятися бігом або кататися на ковзанах. Можете піти в тренажерний зал і позайматися з тренером, який вам підкаже вірні вправи. Однак якщо ви знаєте, що потрібно робити, можете зайнятися фізичними вправами прямо у себе вдома. Покачати прес або робити нахили – ще не шкодило нікому.

Регулярно вимірюйте себе: об’єм талії і вагу. Якщо ви бачите, що почали скидати масу, можете трохи розслабитися, тому що швидка втрата ваги дуже шкідлива. Скидайте потроху, але стежте, щоб вага назад не поверталася. Якщо маса тіла на одному рівні, підсильте вправи, адже виходить, що ви не досить добре стараєтся. Їжте більше фруктів і овочів, але не забувайте про м’ясо, яке дає нам основну порцію енергії. В організм повинні надходити всі елементи: і вітаміни і мінерали, тому, обмеження в їжі на користь ніяк не піде. Вже скоро ви помітите, що не тільки схудли, а й підлікували здоров’я.

Залишити коментар