Головні помилки при втраті ваги

втрата ваги

Проблема з надлишковою вагою і те, як її вирішити, хвилює все більше число людей по всьому світу. Ринок відреагував на швидко зростаючий попит – з’явилася різного роду інформація і продукція, що обіцяє допомогти з втратою зайвих кілограм. Але з медичної точки зору, багато популярних і широко рекламовані методи смішні і навіть шкідливі для здоров’я. Отже, головні помилки про втрату ваги – тема розмови на сьогодні.

Помилка № 1. При будь-якій дієті ви будете втрачати вагу, тому що організм втрачає шкідливий жир
Насправді все залежить від гормонального фону. Багато людей їдять все без обмежень і не набирають вагу. Обмежувальні дієти є стресовими для організму, який намагається компенсувати недолік їжі, виробляючи гормони стресу (наприклад, кортизол). Він значно погіршує роботу м’язів і сухожиль. Погіршується і стан шкіри – можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Жир же залишається на колишньому місці. Щоб скинути саме його, а не м’язову масу, ви повинні їсти продукти з високим вмістом білків і робити інтенсивні тренування і вправи.

Помилка № 2. Будь-яка жирна їжа шкідлива і потрібно відмовитися від неї
Жири діляться на насичені і ненасичені. Перші не досить швидко поглинаються тілом і створюють відкладення під шкірою. Останні швидко вбираються і прискорюють метаболізм. Якщо ви повністю припините вживання жирів, організм не отримає всі необхідні речовини і його метаболічним процесам буде завдано непоправної шкоди. Таким чином, навіть для подальших обмежувальних дієт, продовжуйте приймати продукти, що містять транс-жири – рибу, горіхи і т. д.

Помилка № 3. На ніч їсти не можна, тому що їжа не засвоюється і перетворюється в жирові відкладення
Важливо не те, коли їсти, а те, що їсти. Використання продуктів, що містять білки, стимулює виробництво гормону росту, який “з’їдає” підшкірний жир. Вуглеводи ж сприяють виробленню інсуліну і, отже, їх не слід споживати перед сном.

Помилка № 4. Щоб схуднути, потрібно рухатися
Спалювання жиру відбувається тільки в присутності певних гормонів в крові. Якщо ви займаєтеся спортом або робите фізичні вправи, які не вимагають великих зусиль, ваш гормональний фон не зміниться. Якщо ви мрієте про втрату ваги, вам потрібен інтенсивний рух, тобто навантаження. Краще отримати консультацію у фітнес-спеціаліста чи спеціаліста спортивної медицини що призначить необхідні навантаження для ваших індивідуальних обставин.

Помилка № 5. Якщо ви спалюєте жир, живіт стає плоским
Дієтологи наголошують, що живіт у огрядних людей іноді більш плоский, бо слабо виділяється вперед. Це залежить від характеристик м’язів. Якщо черевні і діафрагмальні м’язи розслаблені, то живіт починає звисати. Це відбувається навіть у худеньких людей, коли вони не рухаються досить, тобто без навантаження. Відновлення цих м’язів відбувається дуже важко. Отже, спочатку потрібно вести активний спосіб життя. У сидячому положенні теж можна робити вправи для підтягування живота. Кожне тренування має складатися з 50-100 повторів вправ і закінчуватися видихом.

Помилка № 6. Препарати для спалювання жиру допоможуть схуднути
Ці головні помилки не дають спокою багатьом жінкам. Тим не менше, речовини, які спалюють жир, змінюють обмін речовин в організмі. Їх використання може бути навіть шкідливо, тому що обмін речовин у кожної конкретної особистості індивідуальний. Приймаючи препарат, можна зменшити кількість жиру, а після припинення прийому жир майже напевно відновиться в масі. А найчастіше, його стає навіть більше. Препарати дають хороші результати тільки тоді, коли вони поєднуються з фізичними навантаженнями і дієтою.

Якщо ви дійсно хочете позбутися від жирових відкладень, є тільки дві умови: фізична активність і збалансоване харчування – звичайно, з урахуванням ваших індивідуальних особливостей. В іншому випадку нічого не дасть позитивного результату, а помилки про втрату ваги лише зіпсують вам життя.

Вам нравятся хорошие и качественные фильмы? Смотрите кинорицензии и узнавайте больше о новинках в мире кино.

Залишити коментар