9 правил успішного схуднення

схуднення

Від жорстких дієт вага швидко повертається та ще й з надлишком, що не може тішити!  В нас опускаються руки, заспокоюємо себе тим, що і так нічого не допомагає, або на оборот, сідаємо на більш жорстку дієту, думаючи, що саме вона допоможе вирішити ваші проблеми, що може привести до ще гірших наслідків, в першу чергу для здоров’я. Ці поради  для схуднення допоможуть тим, хто худне-худне і ніяк не схудне.

Поради для схуднення

1. Не впадати у відчай! Навіть якщо раніше ви не раз пробували скинути зайву вагу і у вас не все виходило. Найчастіша причина невдач – дуже слабке уявлення про організм людини. До речі, не менше 98% повних – це люди з зовсім нормальним обміном речовин. Тому для успішної боротьби із зайвими кілограмами нам будуть потрібні: знання, впевненість в успіху і рішучий настрій.

2. Потрібно з’ясувати і усвідомити свої попередні помилки. Самостійно знайти свої слабкі місця складно, краще звернутися по допомогу до лікаря-дієтолога.

3. Пам’ятайте: так обридлий нам жир – всього лише запас харчування. Його треба потихеньку пускати на енергетичні потреби. Це відчуття куди продуктивніше, ніж нав’язливі думки позбутися від ваги будь-яким способом.

Доведено, що, рухаючись через низку болісних дієт, зривів і відновлення ваги, людина товстіє набагато швидше, ніж якщо б він не намагався худнути зовсім.

4. Хочете схуднути – любите спосіб життя, який веде до зниження ваги. Перш ніж щось змінити в порядку свого харчування, рухливості, запитайте себе: «Став би я це робити, навіть якщо б і не збирався худнути?» Якщо так, значить, ви знайшли те, що потрібно!

5. Все, що ви плануєте робити для схуднення, має подобатися вам саме по собі або приносити вам користь незалежно від того, з якою метою ви все це затіяли.

6. Не намагайтеся худнути постійно – організм не може весь час витрачати жир. Складіть для себе не один режим харчування, а як мінімум два.

Перший – розвантажувальний, який дійсно веде до схуднення. Другий – більш м’який, що дозволяє просто не набирати вагу. Щоб організм відпочивав від дієти.

7. Уникайте болісних дієт і надмірних навантажень. Це небезпечно – якість життя погіршується плюс виникає величезне бажання все це кинути.

8. Ліки та біодобавки від надмірної ваги допомагають мало. Максимум можуть трохи прискорити темп схуднення. І не більше. Накопичення жиру – в цілому нормальний процес. А від нормальних процесів у медицини ліків немає.

9. Щоб не їсти пізно, лягайте спати раніше. Повноцінний сон полегшує контроль за вагою.

Сделать сон крепче и здоровее после тяжелого рабочего дня помогут травяные подушки, которые снимут усталость и вернут энергичность и оптимизм уже на следующий день.

Залишити коментар