Як прискорити обмін речовин і схуднути

обмін речовин

Перепробували всі  дієти? Скинули 10 кілограмів, а після набрали в два рази більше? Не можете більше дивитися на кефір, яблука та інші продукти монодієти? Набридло зважуватися кожен день? Немає часу на спорт? Обід замінює вечерю за двох осіб? На всі ці питання ви твердо відповідаєте «так»! А про чудові властивості нашого обміну речовин ви, звичайно ж, не чули … Наш організм постійно спалює і спалює енергію, необхідну для нашої працездатності, а ми його постійно підживлюємо їжею. Ці два врівноважуючі один одного процеси і є обмін речовин.

Те, наскільки він швидко протікає, залежить від ряду чинників – скажімо, від рівня вашої активності, конституції тіла, статі, віку, спадковості та іншого.

Щоб організм більше витрачав калорій, потрібно прискорювати обмін речовин. Складно, але можна.

1. Правило п’яти
Для початку рекомендується визначитися з процесом харчування. Він повинен ділитися на п’ять етапів з невеликими порціями. Найбільш важливими є сніданок і полуденок.

Повільний обмін речовин характерний для людей, що люблять постійні перекуси і пізні об’їдання, в той же час повністю відмовляючись від ранкових прийомів їжі.

Їсти треба повноцінно, включаючи в свій раціон всі вітаміни та мінеральні речовини.

2. Рятівна вода
Пити сік, квас, чай, каву і пити воду – різні речі. Вода неймовірно важлива для прискорення обміну речовин. Вона – його основа. Хитрість полягає в тому, що коли нашому організму не вистачає води, то на поповнення її запасів прикладаються величезні зусилля, хоча в цей час він міг би спалювати жири.

3. Глибокий сон
Повноцінний, міцний, спокійний сон допомагає знизити вагу. Під час нього оновлюються клітини мозку, організм відпочиває і відновлюється після важкого дня. Ви й самі прекрасно знаєте, що значить добре виспатись на вихідних. Ось тільки дивитися солодкі сни необхідно кожну ніч.

4. Природа
Звичайно ж, в ідеалі мова йде про курорт, коли на березі моря або океану, на свіжому повітрі організм насичується силами і здоров’ям. Правда, така можливість є не завжди і далеко не в усіх. Альтернативою цьому можуть стати вечірні прогулянки по парку, озера, скверу, виїзд на дачу або походи в ліс. Свіже повітря неймовірно корисне.

5. Спортивне життя
Як не крути, а спорт корисний. Зате в нашій владі вибрати його вигляд: плавання або біг, шейпінг або бойові мистецтва, тренажерний зал або йога.

Необхідно витрачати якомога більше калорій.

Якщо ж на спорт катастрофічно не вистачає саме часу, а не сил, ні бажання, якщо ви хочете правда більше рухатися, то виходьте за одну станцію метро по дорозі додому. Піднімайтеся і спускайтеся ніжками, а не на ліфті, мийте активно підлоги і прибирайте.

6. Активний секс
Про користь сексу можна говорити вічно. Ось і з обміном речовин він безпосередньо пов’язаний. Адже він до певної міри спорт.

7. М’язи проти жиру
На роботу м’язових клітин йде більше енергії, ніж на роботу жирових. Якщо виразити це в числах, то вийде, що 500 грамів м’язової тканини спалюють близько 40 калорій в день, а така ж кількість жиру – всього 2 калорії. Відчуваєте різницю?

Саме тому так важливо не просто мати пропорційну фігуру, але і розвинені м’язи.

8. Масаж
Масаж чудово прискорює обмін речовин. Наприклад, антицелюлітний і вакуумний. Перший покращує стан шкіри, кровообіг і відновлює м’язи, а другий ще й сприяє виведенню надмірної рідини з організму.

Також самостійно масажуйте свої стопи. На них знаходиться близько п’ятисот точок рефлексотерапії, які допоможуть роботі кишечника і печінки.

9. Гарячі баня та сауна
Ще пара надзвичайно корисних процедур – це лазня і сауна. У сауні – сухе, гаряче повітря. Перебуваючи в сауні, температура шкіри може досягти 40 градусів, за один такий сеанс людина може втратити до півлітри поту (вода відновить свій баланс як тільки Ви поп’єте).

Баня зменшує кількість зморшок, благотворно впливає на стан шкіри, допомагає скинути кілограми, виганяє з організму шлаки. І обидві процедури прискорюють обмін речовин.

10. Контрастний душ
Здається, що контрастний душ пропагується ще в дитячому садку. Головне, поступово звичну для нас температуру води знижувати і в кінці обливатися холодною водою.

Такі десять правил дозволять назавжди забути про виснажливі вправі і найсуворіші дієти.

В современном мире, где питание на бегу стало привычным делом все билше людей имеют такую ​​болячку как гастрит симптомы которых не заставят себя ждать.

Залишити коментар