Як швидко позбавитися від жиру

Як швидко позбавитися від жиру

Багато людей, які бажають позбутися зайвої ваги і жиру, не знають, з чого краще почати? Що ж насправді сприяє швидшому спалюванню підшкірного жиру: кардіотренування або силові навантаження? Щоб розібратися в цьому, необхідно зрозуміти, як саме відбувається спалювання жиру при цих різних видах занять.

Силові тренування виконуються повільно з різними обтяженнями (гирі, гантелі, штанга). Кардіотренування відбуваються без обважнення, але в швидкому темпі (біг, їзда на велосипеді та ін.) Силові вправи відмінно розганяють кров, що сприяє прискоренню обміну речовин в організмі, який знаходиться в такому стані ще тривалий час навіть після закінчення тренування. При заняттях силовими вправами, організм витрачає багато енергії, і на його відновлення потрібно кілька днів. При цьому, організм все ще продовжує спалювати калорії, навіть перебуваючи у стані спокою (чим більше м’язів – тим більше витрата калорій).

При кардіотренуваннях калорії спалюються значно швидше, ніж при виконанні силових вправ. Це відбувається через інтенсивне поглинання кисню. Але, незважаючи на це, наш організм після аеробних занять дуже швидко приходить до свого звичайного стану, м’язи не нарощуються, а іноді і зовсім спалюються замість жиру. Саме тому вага знижується дуже повільно, коли людина тільки дотримується дієти і займається аеробними вправами.

Але для ефективного спалювання жиру неможливо вибрати тільки один вид тренувань, так як кожен з них має свої переваги. Наприклад, і силові, і кардіотренування спалюють жир, але по-різному. При заняттях аеробними вправами жир спалюється тільки під час занять без подальшого ефекту, а при силових навантаженнях результат хоч і повільніший, зате триваліше, оскільки калорії продовжують згоряти навіть тривалий час після занять.

Висновок: для красивої рельєфної і подкаченої фігури найкраще – це поєднання цих двох видів навантажень. В ідеалі, спочатку потрібно зайнятися силовими вправами, а потім трохи кардіотренуваннями (побігати, наприклад). Дуже результативні інтервальні тренування, що поєднують і силові й кардіонагрузки (два в одному). Під час такого тренування повинні чергуватися ці два види навантажень, спочатку кілька хвилин силових навантажень, потім кілька хвилин аеробних вправ у швидкому темпі. Це дозволяє вбити двох зайців і збільшити спалювання жиру в кілька разів: калорії будуть швидко згоряти під час кардіо, але, так як присутня і силова частина, то вони будуть згоряти і після тренування. Такий спосіб занять допомагає добитися відмінних результатів в мінімальні терміни.

Однак не залежно від того, який вид тренінгу ви виберете, слід не забувати і про харчування. Щоб результати від занять були більш швидкими і вираженими, потрібно дотримуватися дієти: вживати в їжу більше білків і скоротити споживання вуглеводів і жирів. При такому підході шикарна і підтягнута фігура не змусить себе довго чекати!

Залишити коментар