Засоби та способи для швидкого схуднення

Схуднення

Що ж поробиш, якщо ми живемо в такі парадоксальні часи – скажений ритм життя і водночас – недолік руху! Напружена робота у вигляді сидіння за комп’ютером – з одного боку, і заміна повноцінного відпочинку лежанням біля телевізора – з іншого боку. Суперечності, стреси і звички, а в синергізмі – наша спроба їх згладити або компенсувати калорійними фастфудами у вигляді чіпсів або сухариків, запиваємо фантою і колою. А коли ви взагалі гуляєте, ходите пішки, виїжджаєте за місто, щоб полазити по курганах або печерах? Та навіть просто побігати на свіжому повітрі? А потім дивуємося: начебто не їм багато, так звідки ж беруться ці огидні зайві кілограми? Вердикт суворий: малорухливий спосіб життя. І тоді ми в паніці: як швидко схуднути або скинути хоча б 10 кг за 4 тижні?

Вчені вже знайшли стільки факторів, голосно названих «чумою XXI століття», що не гріх додати до них ще один – ожиріння. Ось вже воістину – повальна чума, не інакше. Здавалося б, що такого – зайвий жир, надмірна вага, а скільки серйозних захворювань цьому супроводжує! І, як в замкнутому колі, – щоб їх вилікувати, треба усунути першопричину – власне ожиріння.

І тоді в хід йде все багате різноманіття способів схуднення – виснажливі до сліз фізичні навантаження, виснажливі до сьомого поту парилки і сауни, відмова від звичного способу життя і, звичайно ж, різноманітні дієти.

Але перш ніж все це задіяти, потрібно знати з упевненістю, що у вас дійсно надмірна вага. Адже худорляві еталони фігурок глянцевих топ-моделей занадто далекі від поняття «стрункість» і «справжня краса». Тим паче, що у всіх нас унікальні організми, з суто індивідуальними особливостями, і намагатися прирівняти себе до когось – верх нерозсудливості.

Найчастіше зайві кілограми – наслідок збоїв в обмінних процесах, коли організм не в змозі витрачати всі одержувані ним калорії. А ось чим саме можуть бути викликані порушення в обміні речовин – це вже інше питання. І наружними чинниками тут, як правило, виступає вже згаданий малорухливий спосіб життя. А далі вже нанизуємо інші складові: шкідливі звички, розбалансоване харчування, наступні один за іншим стреси, надлишок сну і, можливо, прийом будь-яких гормональних засобів.

Якщо ніяких серйозних захворювань у вас ще немає, то вас напевно влаштував би який-небудь дієвий спосіб швидко схуднути. Подібних способів, як кажуть, хоч греблю гати, але, який з них не візьми, насамперед потрібно дотримуватися велику обережність.

Посудіть самі: всі ці розпіарені засоби для швидкого схуднення – капсули і таблетки, БАДи та чаї – швидше за все, дійсно складаються з натуральних компонентів. І, звичайно сприймається нами в багнети, реклама (типу «хочете схуднути без спорту і дієт?», «Потрібно швидко скинути вагу?», «Мрієте позбутися зайвих кілограмів?»), Можливо, дійсно не бреше. І ви, мабуть, дійсно швидко схуднете, витративши на це кругленьку суму. Але – хіба тільки її? Способи швидкого схуднення – це, перш за все, поряднний стрес для організму. А будь-який стрес для нього – гарантія виснаження всіх природних резервів здоров’я.

Більше того, як тільки ви припинете прийом цих засобів, організм відразу компенсує втрачені кілограми, і компенсує з лишком. Тому запам’ятайте: найбезпечніший для організм темп скидання ваги – не більше 10-15% від початкової маси, причому в період до шести-восьми місяців. Тільки поступове, плавне схуднення здатне «зафіксувати» отримані результати і не завдати шкоди вашому організму. А вага буде залишатися стабільною. Тепер ви бачите, наскільки тісний зв’язок між поняттями «швидке схуднення», «ефективне схуднення» і «безпечне схуднення»?

Отже, яке ж воно – наймогутніша зброя проти зайвої ваги? Так, нормальні фізичні навантаження. Так, здорове та збалансоване харчування. Так, правильно підібрана дієта. Тільки ідеальний, у всіх відносинах гармонійний синергізм всіх цих заходів допоможе вам з легкістю позбавитися від надмірної ваги, не порушуючи вашого загального здоров’я.

Узнайте где и по какой цене можно купить ткани оптом для создания Вашего швейного бизнеса или иных потребностей.

Залишити коментар