Чому чоловіків приваблюють доглянуті жінки?

доглянуті жінки

Чоловіки обирають жінок, грунтуючись на своїх перевагах, які у кожного представника сильної статі свої. Це стосується не тільки зовнішності жінки, але і її характеру і душевних якостей. Кожен чоловік, що знаходиться у пошуках супутниці життя, мимоволі звертає увагу на якісь жіночі якості, які його приваблюють найбільше. Хтось переконано вибирає в дружини красуню, інший намагається вибрати подругу « прекрасну всередині».

Одними з якостей, які найбільше приваблюють чоловіків, є доглянутість і охайність жінки.

Зовнішній вигляд жінки надає їй певну соціальну значимість і грає, мабуть, більшу роль, ніж її робота. Мати одного знайомого, підробляючи на пенсії санітаркою в районній поліклініці, будучи літньою жінкою у віці 60 років, завдяки своєму зовнішньому вигляду і манері триматися, змушує шанобливо розмовляти з собою навіть лікарів, не кажучи вже про інших санітаркор.

У бізнесі зовнішній вигляд жінки має важливе значення, тому для бізнес -леді доглянутість – це обов’язкова умова для успішної діяльності.

Доглянутість складається з ряду факторів:

• охайний, підібраний по фігурі одяг;

• акуратна зачіска;

• акуратний манікюр на доглянутих руках;

• гарні ніжки з педікюром і епіляцією;

• непомітний, відповідний до зовнішності макіяж;

• чиста шкіра.

Жінка може носити відносно недорогий одяг, але підбере вона його так, що дасть 100 очок вперед якій-небудь не сильно далекій дамочці, яка на гроші багатого чоловіка (бой- френда  накупила і начепила на себе супердорогі шмотки з бутіка. Доглянута жінка буде і в 50 років виглядати набагато привабливіше, ніж 25- річна, одягнена, нафарбована і зачесана абияк. Жінка, яка ретельно стежить за своїм зовнішнім виглядом, навіть не будучи писаною красунею, завжди буде приковувати до себе чоловічі погляди. Вона навіть вдома не дозволить собі розпуститися до крайнього ступеня і ходити в брудному халаті, у рваних капцях.

Деякі вважають, що доглянутість жінки – результат великих грошових вкладень, частих походів до косметолога, численних відвідувань салонів краси. Насправді, це зовсім не так, хоча критерії доглянутості у всіх різні. Може, який-небудь мільйонер, звиклий мати справу зі світськими левицями, вважатиме, що якщо дама не носить одяг від модних кутюр’є, то вона не доглянута. Але це його, суто « мілліонерске » сприйняття.

Доглянута жінка без значних витрат просто виробила щоденну звичку приводити в порядок свій зовнішній вигляд без всяких знижок на втому і брак часу. Цьому може навчитися кожна представниця жіночої статі за наявності у неї терпіння, здорового самолюбства і сили волі.

На противагу описуваній якості недоглянутість – це результат тривалого зневажливого ставлення до самої себе, а також наявності деяких шкідливих звичок. Це відбивається на всьому: на одязі, волоссі, руках. Недоглянутість є своєрідним сигналом чоловікові про те, що жінка себе не любить. Підсвідомо чоловік відвертається від такої дами, тому що якщо вона не любить навіть себе, то і до нього навряд чи буде відчувати велике і світле почуття.

Не варто плутати недоглянутість з продуманою недбалістю в одязі. Це своєрідний стиль сучасної молоді, і, щоб слідувати йому, потрібно володіти великим смаком і почуттям цього самого стилю.

Комплімент «яка доглянута » означає, мабуть, куди більше, ніж «яка гарна», так як краса дана природою, а доглянутість – результат щоденної праці над собою. Краса – поняття тимчасове, а доглянутість – звичка на все життя.

Залишити коментар