Мрії і емоції чи що керує нашими рішеннями. Думаємо раціонально

Мрії і емоції

Ми не часто замислюємося над тим, що дійсно рухає нами при прийнятті того чи іншого рішення. А якщо подумати? Ми даємо волю і почуттям і емоціям – чи завжди це відіграє позитивну роль?

Що нами керує – мрії чи емоції?

Для початку розберемося з основними поняттями «емоції» і «мрії». Мрія – це таємне бажання, при виконанні якого людина відчуває почуття щастя. Емоції – це внутрішній процес, спрямований на регуляцію людини або тварини, який відображає сенс існуючої ситуації в житті. Якщо розставити все по наростаючій, то спочатку людина проявляє емоції при досягненні мети, а потім, коли мета виконана – це мрія, що викликає почуття щастя.
Багато хто, особливо маленькі діти, і вибачте, примхливі жінки, можуть досягати своїх бажань емоціями. Найпростіший приклад: маленька дитина вимагає від мами купити їй іграшку або цукерку в магазині, кидаючись в сльози або влаштовуючи істерику. Зазвичай емоції застосовуються при досягненні легких бажань – зараз піти купити, зараз що-небудь зробити. Мрії ж, навпаки, рухають нами в досягненні нами якогось великого таємного бажання, яке не здійсненне відразу.
Звичайно, міркувати на тему що ж керує нашими рішеннями насправді – мрії чи емоції може тільки професіонал-психолог. Вже він розкладе все по поличках і навіть представить все в конкретних яскравих прикладах. Але вченими доведено, що саме емоційний стан задає напрямок нашим думкам. При поганому настрої і думки у нас виникають негативні. Тому перш, ніж почати мріяти, необхідно «підзарядитися» позитивними думками. Адже емоції не залежать від людини. На емоційний стан ми ніяк не можемо вплинути. Просто необхідно навчитися налаштовувати себе на «позитив». Тоді з гарним настроєм можна і розпланувати дії по досягненню свого таємного бажання. Головне, ніколи не впадати у відчай, прагнути й надихатися!
В цілому ж мрії – таємні бажання. Це те, заради чого ми живемо на цьому світі. Без мрії – немає життя. Дмитро Писарєв колись сказав «Якби людина не могла уявити собі в яскравих і закінчених картинках майбутнє, якби людина не вмла мріяти, то ніщо б не змусило її будувати заради цього майбутнього важкі споруди, вести завзяту боротьбу, навіть жертвувати життям».

Мрії – сенс життя!

Тому налаштовуйтесь на краще, мрійте, досягайте поетапно своїх таємних бажань. Адже в цьому і полягає сенс людського щастя. Досягнувши його, наші емоції будуть тільки позитивними. Ми будемо заряджати себе новими мріями, знову прагнути. Знову шукати шляхи і йти до наміченої мети.

Заказывайте необходимые товары для себя через интернет в taobao на русском, где самые низкие цены на китайский товар и хорошее качество.

Залишити коментар