Як зрозуміти людину по одязі?

Як зрозуміти людину по одязі

Щоб зрозуміти людину ми довго спілкуємося, говоримо на різні теми, відвідуємо різні заклади, і спостерігаємо за її реакцією на те чи інше дійство. З кожним днем ми дізнаємося про неї все більше інформації і у нас складається чітке уявлення про те, з ким ми завели знайомство. Цікавим буде дізнатися, що первісну характеристику людині може дати за зовнішній вигляд.

Людей впевнених у собі, які з самого дитинства йдуть за правилами ми дізнаємося з класичного стилю одягу. Такі громадяни не люблять виділятися і загострювати на себе увагу. Обраний ними стиль характеризується вибору класики у всьому спочатку.

Спортивний одяг вибирають люди активні, товариські, розкуті. Вони завжди прагнуть до контакту з найбільшою кількістю людей. Завжди оточені друзями, відчувають себе органічно і вільно. В даний час все частіше високо забезпечені люди змінюють свій звичний стиль на спортивний, так як не хочуть виділятися з натовпу, зливаючись в неї, приховують своє багатство.

Стиль недбалості дуже актуальний в даний час. Все частіше ми бачимо на полицях модних магазинів «пошарпаний» одяг. Дизайнери, виходячи за рамки себе, намагаються створити образ модного «бомжа». Відбілюють, криво стрижуть, вивертають навиворіт – все це демонструють довгоногі моделі з подіумів. Спостерігаючи за цим, модники і модниці вже поспішають облагородити себе в схожий наряд.

Екзотичний вибір одягу – сарі, кімоно, штанці Алладіна – говорить про тягу людини до всього нового, пізнати незвідане. Така людина аж ніяк не бажає залишатися в тіні інших. Одягається в подібного роду одяг, людина яка чекає яскравих вражень від людей навколо та світу вцілому. До всього іншого, людина, що вибирає екзотичний одяг, може бути характерною для неї віри.

Стиль «мілітарі» вибирають чоловіки і жінки, яким спочатку близька військова тематика. Можливо це донька, у якої батько військовий, і така форма одягу з самого дитинства ставала для неї ідеальною. І будучи вже жінкою не може відмовитися від подібного стилю, органічно відчуваючи себе в ньому.

Широкі спідниці з великими малюнками частіше носять люди, що мають простоту за основу в характері. Такі люди схильні до всього сільського, вони мріють про тихе й затишне містечку на лоні природи.

Міні-спідниці, кофти з глибоким декольте, мереживні панчохи і туфлі на десятисантиметровій шпильці закінчують образ невпевненої в собі дівчини. Маючи в наявності гарну фігуру, такий тип жінок намагається нею самоствердитися і виділитися хоч чимось. І акцент вони роблять на чоловічу полігамію.

Залишити коментар