Косметика Tony Moly. Відгуки і ціни

Косметика Tony Moly

Косметика – це універсальний засіб зробити вас красивою. Косметика – це ваша візитна картка. В кінці-кінців, ваша косметика – це відображення самих вас. Тут діє принцип дзеркала. Віктор Коняхін якось сказав: «Головне, щоб косметика залишила місце для посмішки». І головне, що б посмішка залишалася щирою. Адже що краще щирої посмішки прекрасної дівчини?

Молода, та удала

Косметика популярної молодої південнокорейської фірми Tony Moly вже точно не зітре посмішку з вашого обличчя. Не так давно ця компанія з’явилася на світ. Але посмішки дівчат вона зберігає донині. З 2006 року південнокорейський бренд Tony Moly почав виробництво косметичних засобів. У перекладі словосполучення «Tony Moly» означає «чарівний ліс». Чи то творці натякають на відчуття свіжості, чи то на казковість, але те, що косметика варта уваги – це вже точно! Але є й інша версія переказу. А вона говорить, що «Tony Moly» – це «стиль в упаковці». Що ж, по суті, різниця не така вже й важлива, головне – зміст.
У лінійку компанії входять засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла, по догляду за волоссям та декілька видів декоративної косметики. За час свого існування на ринку, компанія зуміла завоювати серця багатьох людей у всьому світі, як дівчат, так і чоловіків. У компанії є свій особливий слоган, який свідчить «skin revolution», що означає «революція шкіри». Практично вся продукція Tony Moly – це функціональна косметика. Компанія грунтується на розробці косметичних засобів з використанням рослинних екстрактів, самих рослин і інгредієнтів з фруктів. Відгуки дівчат показують, що косметика вельми гарна. Ті, хто ніколи не чув про неї, але раз спробували-по сей день не розлучаються з нею. Скраби, пілінги, креми, маски, спреї – все це створено з любов’ю від Tony Moly.

І синиця в руках, і журавель в небі

Якщо говорити про цю компанію в двох словах, то абсолютно впевнено можна сказати, що склад косметики, відмінні упаковки і практичність з кожним роком роблять її улюбленицею суспільства. Велику роль відіграє і ціна продукції. Tony Moly – це саме та бюджетна, але якісна фірма, яку багато хто шукає. Середня ціна продукту – 400 рублів для Росії або ж 100 грн для України. Купити в Інтернеті продукцію можна за наступною адресою: www.kidstaff.com.ua.

Залишити коментар