Як правильно підібрати весняне взуття

Як правильно підібрати весняне взуття

Незалежно від пори року кожному хочеться виглядати завжди стильно і красиво, проте навесні це зробити не просто. Звичайно ж, можна захиститися від вологи за допомогою гумового взуття, але воно дуже сильно подразнює шкіру і це негативно позначається на здоров’ї.

Що стосується зручною шкіряного взуття ручної роботи, то тут ризик розвитку грибкових хвороб значно менше. На жаль, трапляється так, що воно пропускає вологу через, що зростає ризик виникнення простудних захворювань.

Так, що ж вибрати? Однозначної відповіді на це питання немає. Головне – це зуміти знайти найбільш зручну і відповідне взуття та усунути всі його недоліки.

Наприклад, гумове взуття ідеально підійде для жителів сільської місцевості. Раніше в містах дуже соромилися його носити, бо вважали її некрасивим і громіздким, але сучасні виробники врахували всі побажання покупців і вдосконалили моделі, зробивши їх привабливими, витонченими і яскравими.

Стосовно негативного впливу гуми, то тут необхідно обов’язково використовувати спеціальну присипку з тальком і надягати лише бавовняні шкарпетки. Тільки таким чином можна знизити ризик появи грибкових захворювань до мінімуму.

Шкіряне взуття – це найкращий варіант для акуратних міських тротуарів, однак і на них можна знайти величезні калюжі. Для того, щоб забезпечити себе необхідно піддати взуття спеціальній обробці, яка допоможе зробити його непромокаючим.

Раніше наші кмітливі прадіди ретельно змащували чоботи дьогтем, однак навряд чи сьогодні знайдеться хоч один, хто ризикне на таке. Але є й інший варіант, де необхідно розтопити віск і змішати його з лляною олією, після чого необхідно змастити отриманою сумішшю поверхню шкіряного взуття і залишити її просочуватися на 2-3 години. Залишки просочення дуже легко витруться за допомогою войлоку або фланелі.

Використання такої суміші зможе надійно захистити взуття від вологи і солі, яка часто залишає після себе білі розводи.

У випадку, якщо Вам не захочеться витрачати свій час на народні методи, можна використовувати спеціальний силіконовий герметик продається в магазинах.

Але найголовніше – це гарненько просушувати весняну взуття після кожного походу на вулицю. Таким чином, Ви зможете захистите себе від неприємних відчуттів, а також простудних і грибкових захворювань.

Джерело статті “ЕтноДім” - http://etnodim.com.ua

Залишити коментар