Основні причини розлучення в сім’ї. Які причини розлучення популярні

причини розлучення в сім'ї
Сьогодні ми живемо і насолоджуємося сімейним життям, а завтра йдемо в ЗАГС і подаємо документи на розлучення. У чому проблеми і помилки? Де і що було упущено? Чому це сталося саме з нами? Не зійшлися характером, тоді навіщо взагалі варто було одружуватися. Про це і буде наша стаття.

Основні причини розлучення в сім’ї

В більшості випадків розлучення в сім’ї відбувається через побут. Тобто, жінку не влаштовує постійний бардак чоловіка, а його – неправильно приготований борщ. Притирання зазвичай відбувається в перший рік сімейного життя, і саме на цей період і випадає велика частина розлучених пар.
Конфлікти на роботі також можуть повляіять на відносини в родині. Так як виплеснути накопичений стрес кожен з членів сім’ї буде намагатися вдома. Тим самим буде спровокований конфлікт, і надалі сварка. Щоб такого не відбувалося, потрібно після роботи зайти в будь-який заклад (кіно, бар, ресторан, більярд) і як слід розслабитися. При цьому обов’язково попередити другу половину про свої плани, щоб конфлікт не виник ще більше.
Поява маленьких діточок в сім’ї також може стати однією з основних причин розлучення. Більшу частину свого часу дружина проводить з карапузом, а коли з’являється вільна хвилинка, вона хоче відпочити, трохи розслабитися і побути наодинці з собою. Чоловіка це влаштовувати не буде, так як він, як і маленька дитина, хоче, щоб йому також приділяли увагу і турботу. Якщо він не буде проявляти терпіння, тоді в скорому часі відносини розваляться. А причиною розлучення порахують мале дитя, яке повинно було народитися в любові і турботі.

Які причини розлучення популярні

Розлучення в сім’ї позначається на кожному. Дорослі переносять його по одному, а діти по іншому. Нерідко, якщо дитина вже цілком самостійна, вона може порахувати себе однією з найсильніших причин розлучення його батьків. Важливо, пояснити дитині, що це не так. Інакше, її самооцінка впаде, вона стане спокійною, сумною і невеселою.


Не так давно був складений список найпопулярніших причин розлучення:
1. Побут. Про нього йшлося вище.
2. Не зійшлися характерами. У багатьох заявах саме цей факт є основною причиною. Тоді виникає зустрічне питання – навіщо одружуватися? Перевірте свої почуття ще трішки.
3. Секс. Не задоволення в ліжку позначається і на відносинах.
4. П’яні бешкети чоловіка \ дружини.
5. Маленька зарплата чоловіка \ дружини.
Якщо Ви знайшли кілька подібностей в такому списку, то це ще не означає, що вам потрібно розлучається. Не всі звертають увагу на ті чи інші причини. Хтось може з чимось змиритися або ужитися, а хтось ні. Тому і виникає такий список – популярних причин розлучення.

Залишити коментар