10 порад для міцних відносин в сім’ї

сімейні стосунки

Відносини між жінкою та чоловіком досить складний процес і часто вимагають здатності піти на компроміс з обох сторін. Тільки повне взаєморозуміння між люблячими серцями допоможе вирішити багато розбіжностей. А такі завжди виникають, навіть у людей з однаковими інтересами. Щоб закласти міцний фундамент ваших відносин, слід дотримуватися таких правил:

• Ваш улюблений повинен бути завжди на першому місці. Його потреби повинні бути важливіші всіх ваших друзів, навіть найближчих.
• Ніколи не лайтеся у присутності інших людей. Пам’ятайте, що ваші особисті відносини стосуються тільки вас. Крім того, ніхто не любить спілкуватися з людьми, які постійно сперечаються і воюють між собою. Не дивно, що, врешті-решт, ви можете розгубити всіх своїх друзів, які стануть уникати ваших постійних сварок.
• Хороші відносини це ті, які базуються на повазі і любові. Пам’ятаєте приказку про те, що люди до нас стануть ставитися так само, як ми намагаємося ставитися до них. Було б добре, якщо б ви навчилися бути добрими один до одного, а не ображати партнера під час палких суперечок.
• Ніколи не порівнюйте свого чоловіка з його кращим другом, особливо, коли порівняння не на його користь. Дуже скоро ви побачите, що така поведінка не принесе вашим відносинам користі.
• Не варто порівнювати його і зі своїми друзями або колишнім хлопцем. В іншому випадку він почне задаватися питанням, чому ви вибрали його, раз ваш попередній друг був такий хороший? Крім того оповідання про колишнього чоловіка будуть йому неприємні, так як він не зобов’язаний бути схожим на когось, він інший.
• Навіть якщо ваш коханий вміє готувати тільки варені яйця, ніколи не висловлюйте свого негативного ставлення до його талантів. Якщо ви станете критикувати його кулінарні навички, то будете шкодувати про це пізніше. Адже в той час як ваші подружки будуть хвалитися допомогою від улюблених в готуванні, ви залишитеся на кухні на самоті. Ваша критика відіб’є у партнера всяке бажання допомагати вам.
• Те ж саме стосується й іншої допомоги по дому. Якщо будь-яка зроблене чоловіком справа буде піддаватися критиці, ви ризикуєте залишитися і зовсім без помічника. Намагайтеся все робити разом, спокійно пояснюючи помилки і недоліки, уникайте висловлювань типу «краще б я сама зробила».
• Ваші стосунки з батьками коханого чоловіка відіграють важливу роль для вашого партнера. Ви повинні знати, що, як ви ставитеся до них і їх побажань, так і вони будуть ставитися до вас. Дуже важливо, щоб ви побудували свої відносини, виключаючи протиріччя між вами щодо його або ваших батьків.
• У разі конфлікту з батьками, якщо ви не впевнені, на чиєму боці опиниться ваш чоловік, уникайте різких висловлювань в їх присутності. Зачекайте, поки ви залишитеся одні, щоб спокійно обговорити ситуацію, що склалася.
• Ніколи не критикуйте свого чоловіка в присутності своїх чи її батьків, ваших друзів або знайомих. Всі претензії на його рахунок залиште до того моменту, як ви залишитеся наодинці. Адже подібна поведінка навряд чи буде сприйнято позитивно.

Залишити коментар