Мисливиці на чужі скандали. Подруги

Подруги

Подруги… Куди ж без них? Це і розважаючий фактор в офісній рутині, і хороша компанія для вечірніх походів по клубах. Хто, крім всезнаючої наперсниці зможе дати життєво важливу пораду, допомогти виплутатися з навколишніх інтриг з високо піднятою головою?

Все це добре рівно до весілля. Або рішення молодих людей почати жити разом. Тепер як явна її присутність, так і незрима ( Марина сказала… ) стане дратівливим елементом в моменти розбіжностей. Хлопець сподівається, що питання з ведення господарства або відносин кохана буде вирішувати за допомогою свого розуму, а не колегіально з приятелькою.

Особлива каста – незаміжні самотні подруги. Вони, немов таргани, збігаються в новоспечені сім’ї. Адже в них так багато чого потрібно побачити, обговорити, в усе втрутитися. Без них на першому етапі неможливо обійтися. Вони приходять завжди «вчасно»: до скандалу, години приходу чоловіка з роботи, ввечері. Саме в той період, коли хлопець хоче побути зі своєю дівчиною тільки вдвох. Його досада зрозуміла – вечір зіпсований, тепер вся увага переключено на гостю.

Так чи необхідна присутність подібних відвідувачок? Якщо в перші кілька місяців чоловік ще потерпить, то після вже підуть серйозні невдоволення, скандали, неприємні пояснення.

Пара, яка стала тільки притиратися один до одного, не терпить чужих очей. Чи не це говорить твоя мама? А вона прожила життя, як би банально це не було читати і слухати.

Що зможе порадити самотня, а значить, не маюча жодного досвіду (або негативну практику спілкування), дівчина? Всілякі дурниці, що прийшла їй тільки що в голову. Основне її бажання – отримати вас назад у своє користування. Не зберегти, а зруйнувати відносини. Її повчання і зауваження швидше зашкодять, ніж допоможуть.

Вирішіть для себе, що важливіше? Спілкування та відвідування вашого будинку подругою або щастя мати сім’ю? Відповідь на поверхні. Винесете розмови за межі квартири, зустрічатися можна і поза домом. Звільніть вечора – вони тільки для двох. Сімейні свята повинні стосуватися тільки членів сім’ї. Віддавайте перевагу спілкуванню з такими ж сім’ями, як ваша молода чета, а не одиначкам. Хороший  приклад парного спілкування завжди кращий, ніж два на один.

Пропускайте половину зауважень до вашого обранця повз своєї свідомості. Або зовсім відмовтеся розмовляти по темі чоловіка, його достоїнств або недоліків. Крапля по краплі може змінити ваше до нього ставлення, змусить придумати таке, чого і близько немає. Будьте обережні!

Друзі, безсумнівно, повинні бути. Але саме як друзі, а не постійні шпигуни сімейного життя. Мовчання – золото, саме його цінують чоловіки. Не між вами двома, а в обговореннях сімейних чвар в компанії подруг. Прослідкуйте порадам і помітите, як неприємні раніше розмови ведуться спокійніше, відносини теплішають. Партнер обов’язково оцінить жертву. Плюс – ви зможете вимагати того ж від нього і позбавитеся від певних вечірок на вашій кухні.

Залишити коментар