Справи амурні або як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю
Перші відносини. Всі ми це пам’ятаємо, і чим більше проходить часу, тим з ще більшим розчуленням і трепетом ми згадуємо про цей період. Дивлячись з висоти своїх років і, відповідно, досвіду, так хочеться допомогти молодим і наївним дівчаткам, дати пораду, постаратися хоч якось побічно, але все ж вплинути на їх вибір, начаклувати це саме «довго і щасливо».

Досвід приходить з розумінням

Всі красиві і романтичні історії починаються однаково: з ледь помітних, боязких знаків, які ми, закохані, посилаємо один одному. Але от різниця в цих знаках істотна. Якщо дівчата, в силу конкуренції, швидко вчаться робити кроки першими, то хлопчики воліють залишатися в тіні, вичікувати момент.
Боротьба за те, хто перший скаже ті самі заповітні слова, ведеться не одне поколінням. Будучи недосвідченими, сором’язливими і такими юними, молоді люди намагаються упевнитися в тому, що їх половинка дійсно закохана, щоб не зганьбитися в разі нерозділеного кохання.

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю і розпізнати його симпатію

Як таких, особливих правил, як зрозуміти, що ти подобаєшся молодій людині, немає. Існує ряд гіпотез і припущень, так, як ми всі різні і висловлюємо свої почуття та емоції по-різному. Для того щоб дати тобі добру пораду, я «потормошила» свого кращого друга, добре все випитала, і ділюся тепер інформацією.
• Він змінюється. При твій появі маленький, тихенький хлопчик раптом перетворюється на ураган, стає голосніший за всіх, сміливіший за всіх, смішніший за всіх. Навіть якщо ви з ним не спілкуєтеся, він говорить зі своїми друзями з такою гучністю, щоб ти почула напевно. Це природно. Хлопець так хоче тобі сподобатися.
• Він постійно стикається з тобою. І навіть якщо ти зробила величезний гак по дорозі додому, з заходами по магазинах і дворах подружок. Він, здається, переслідує тебе, крутиться перед твоїм класом на шкільному коридорі, відвідує той же відділ супермаркету, ходить в той же гурток, що й ти.
• Він намагається виглядати кращим, коли ти поруч. Раптово перестає носити рвані футболки, вбирається у сорочки та светри, розчісується вранці і користується батьковим парфумом. А помітивши тебе, нервує і постійно перевіряє свою чарівність. Він перестає використовувати грубі слова в твоїй присутності і постійно обсмикує друзів.
• При поїздці в громадському транспорті він вибирає «гальорку» з видом на об’єкт і постійно крадькома поглядає на тебе. Коли ваші погляди збігаються, він починає червоніти.
Все це так красиво, ніжно і загадково. Ці шпигунські ігри в першу любов нагадали мені і про мої пригоди. Але прошу взяти до відома: молоді люди різні. Не завжди потрапиш на юного романтика, чиї вчинки так само світлі, як і його молода душа. Дівчата, бережіть себе і своє перше кохання, адже це почуття так легко зіпсувати.

Залишити коментар