Як же зберегти любов земну?

Як зберегти любов

У всі часи всіх людей рано чи пізно починає мучити питання, як же зберегти цей божественний дар – любов? Її сила над людиною оповита таємницею і незбагненна розумом. Любов здатна змінити в людській душі абсолютно все, вселяючи в неї то шалене бажання до життя, то повний відчай і думки про смерть.

Якщо підійти до поняття любові як хімічному процесу в організмі, що викликається гормоном окситоцином, то залишається незрозумілим причини, за якими в одних випадках сплески цього гормону через якийсь час згасають, а в інших переростають у справжнє кохання.

Якщо брати за основу казкову версію про те, що у кожної людини на світі є своя половинка і з’єднання їх народжує справжню любов, то стає незрозумілим чому ця любов з легкістю інколи переростає в ненависть і від любові не залишається і сліду. А люди знову спрямовуються на пошуки нової любові. Якщо любов це дар Бога- чому ж вона несе за собою стільки душевних страждань?

Але якщо все ж в житті пощастило, і любов стала не просто красивим словом, а цілим світом навколо, з часом неминуче з’являється страх її втрати і бажання будь-яким способом утримати. Що ж у відносинах двох закоханих може стати згубним для їх почуття?

По-перше, звичайно, любов не може бути довговічною, якщо вона грунтується тільки на фізичному потязі один до одного. Між коханими повинні бути ще інші спільні інтереси.

По-друге, самоствердження одного партнера за рахунок іншого теж смертельно для любові і вибір такої політики у відносинах неминуче призведе до їх розриву або як мінімум до втрати почуттів один до одного.

По-третє, повна самовіддача об’єкта своєї любові не несе за собою теж нічого хорошого і веде до охолодження його почуттів, оскільки просто набридає.

І, нарешті, в четвертих, любов вбиває повсякденна буденність і щоб урізноманітнити своє життя і зберегти любов необхідно постійно займатися саморозвитком адже любов не терпить повсякденної нудьги.

Самою довговічною і щасливою стає любов, яка заснована на взаєморозумінні, повазі і відданості. Кожна людина індивідуальна і має неповторний характер, свої звички і погляди на життя. Свого коханого потрібно приймати з усіма його недоліками і властивими йому слабкостями. Ні в якому разі не намагатися його змінити, а намагатися знайти гармонію в почуттях і зберегти її, навіть якщо для цього доведеться змінитися самим.

Залишити коментар