Як стати жіночною: поради

Як стати жіночною

Якщо у вас виникло питання, як стати жіночною, значить, ви дозріли для серйозних змін в своїй зовнішності, поведінці. Про жіночність можна розмовляти нескінченно, у кожного свій погляд на цю особливість жіночого образу. Але, все ж, якісь загальні моменти, однозначно підкреслюють жіночі риси, які можна виділити.

По-перше, зовнішній вигляд. Величезну роль відіграє одяг. Громіздкі черевики, штани в стилі реперів, безрозмірний светр бабусиної в’язки не додадуть шарму і краси дамі. Каблуки мають величезну перевагу перед взуттям на плоскій підошві. Як би ви не любили брюки, джинси, для додавання жіночності в образ, вони не найкращий варіант. Якщо порівняти сучасних дівчат з красунями 18 – 19 століть, то, безсумнівно, наші попередниці дадуть фору в плані жіночності на всі 100 %. Те ж саме можна сказати про представниць східних країн, де жінки поняття не мають, що можна одягти штани замість суконь чи спідниць.

По-друге, не останнє місце в зовнішньому вигляді відіграє те, як виглядає ваша голова. Оптимальним варіантом були б довге волосся, з якого можна робити безліч різноманітних зачісок. Якщо волосся коротке, це теж не біда, головне, не варто забувати, що ви все ж жінка. Не треба прагнути походити своєю стрижкою на хлопця -підлітка. Всілякі шпильки додадуть грайливості, шарму і легкості в образі. Не варто забувати про біжутерію в загальному. Головне, щоб прикраси поєднувалися між собою, ну і, звичайно, все має бути в міру. Якщо жінка виглядає, як новорічна ялинка, про неї швидше скажуть, що вона вульгарна, але ніяк не жіночна.

Доглянута, стильно одягнена в жіночий одяг (маються на увазі не штани всіляких видів), жінка з красивим манікюром і макіяжем, однозначно має всі шанси на успіх. Але, зовнішній вигляд – це не найголовніше в даному питанні. При всій своїй красі зовні дама повинна володіти і внутрішньою красою. Наприклад, жінка, яка палить красуня, питуща пиво посеред вулиці, викличе, швидше за все, негатив, на звання жіночною можна і не претендувати. Те ж саме можна сказати про дівчину, якщо вона розмовляє вульгарно, вживає нецензурну лайку. Красива, грамотна мова говорить не тільки про освіченість, а й про виховання. І звичайно ж, з дівчатами, які вміють розмовляти, хочеться знову поспілкуватися.

Отже, робимо висновки. Досить стежити за своїм зовнішнім виглядом, контролювати свою поведінку, і ніхто не засумнівається у вашій жіночності. І не забувайте, що загадковості в образі додадуть духи високої якості, тонкий аромат яких, буде викликати тільки приємні асоціації.

Comments on this entry are closed.