Новий рік в Італії або новорічні римські канікули

Новий рік в Італії

 Відомо, що італійці дуже люблять різні свята і відзначають їх завжди гамірно і феєрично. Не виняток і новорічні свята. Що особливого можна подивитися і спробувати в Італії? Чим Рим відрізняється від інших міст в ніч з 31 грудня на 1 січня? Про це ми трохи розповімо у статті, щоб ви мали уявлення про новорічні римські канікули.

  Новий рік в Італії та його особливості

Карнавальний незабутній настрій може подарувати Вам Венеція в новорічну ніч. Нехай Вас не лякає туманність цього міста. Це не завадить Вам отримати казкове враження від архітектури міста, гондол і святкових масок. У цей час року в місті набагато менше туристів, ніж влітку.

Если вы ищете профессиональных видеооператоров себе на свадьбу, тогда предлагаем посетить сайт www.weddy.kiev.ua на котором вы найдете множество их работ, все расценки и много другой полезной информации для себя.

Звичайно ж, перлиною відзначення Нового року буде Рим. Ви можете пробувати шедеври італійської кухні, пригощатися різноманітними сирами, запивати це все відмінним вином, насолоджуватися теплим кліматом і споглядати культурні пам’ятки. Що може бути краще?
Італійці зазвичай проводять традиційну вечерю вдома, а потім зустрічаються з друзями в ресторанах або гуляють вулицями міста. На центральних площах проводиться безліч дій: грають музиканти, оркестри, пастухи-волинщики.
Для того щоб дійсно добре відпочити в Римі, варто все ретельно спланувати. Можна почитати відгуки і рекомендації людей, які вже зустрічали Новий рік в цьому місті. Деякі люди кажуть, що не відчувають атмосфери свята через відсутність снігу. Варто так само відзначити, що першого січня майже ніякі заклади не працюють, тому, чим себе зайняти варто спланувати заздалегідь.
Італійці дуже привітні люди, так що з приводу невеликої компанії для того щоб відзначити Новий рік можете не переживати. Жителі люблять голосно виголошувати тости і різні побажання прямо на вулицях міста, так що атмосфера великого свята Вам забезпечена.
До речі, в Римі в цей час починаються великі розпродажі, на яких можна купити багато різних речей і сувенірів. Так що нудьгувати вам точно не доведеться.

  Дозвольте собі новорічні римські канікули

Рим чарівний в будь-який час року, але якщо Ви хочете відчути, як він живе – вирушайте на новорічні канікули в це місто. Вам забезпечені маса позитиву, спогадів, вражень та яскравих моментів. Не забувайте заздалегідь подумати про можливість відсвяткувати Новий рік в Італії.

Залишити коментар