Що подарувати? Який подарунок дійсно сподобається і запам’ятається?

Що подарувати

Вибір подарунка може залежати від темпераменту одержувача. Особливо це може допомогти, коли ви запрошені на День народження малознайомої вам людини. Звичайно, можна розпитати друзів іменинника про його інтереси, а можна просто дізнатися особливості його темпераменту. Сангвініку, холерику, флегматику або меланхолікові потрібно щось своє, особливе.

Сангвініки – це люди, які цінують красу і мистецтво, смачну їжу, подорожі в приємній компанії, походи на виставки і в театри, і все те, що пов’язане з «радощами життя». Дуже важливо для них поділитися емоціями та враженнями, які вони отримали. Сангвініки легкі в спілкуванні, доброзичливі і відхідливі. Вони спокійно переживають усі негоди. Такі люди «переступають» важкий період життя і йдуть вперед, як ні в чому не бувало. Сангвінік буде дуже радий, якщо отримає в подарунок щось нове і незвичайне! Наприклад, кулінарний майстер- клас, сертифікат на курси з фігурного катання, плавання, політ на літаку. Припаде до душі домашня міні – пивоварня, незвичайні нові гаджети.

Флегматик – людина незворушна і постійна, йому важко дається зміна обстановки і зміна діяльності. Флегматики вірні в дружбі, дорожать любов’ю, консервативні і принципові. Такі люди складно переживають невдачі. Флегматик довго включається в роботу, але якщо йому це все ж таки вдалося, то відвернути його буде неможливо! Вибір подарунка для флегматика – справа непроста, адже подарунок повинен відповідати його канонами: міцність, довговічність і користь. Крім того, презент – нововведення – це травма для флегматика. Подароване має бути схоже на щось з того, що у нього вже є. Не варто ламати голову. Квиток в SPA -салон, де флегматик зможе отримати неймовірну користь або заміський відпочинок для двох, де він зуміє побути наодинці зі своєю другою половинкою. Припадуть до душі предмети, пов’язані з хобі обдаровуваного. Це може бути набір для шиття або в’язання, формочки для миловаріння, паяльна станція, пристосування для випічки і прикраси тортів. Подарунок має бути корисним і багатофункціональним.

Бідні меланхоліки! Як же їм важко жити на білому світі! Вони частенько відчувають себе нещасними і незрозумілими, навіть якщо живуть в шоколаді. Вони завжди чекають каверзи з боку оточуючих, неможливо чутливі і ранимі. Депресія – це хвороба, якою меланхоліки страждають частіше, ніж звичайні люди зимовою застудою. Врятуватися від нескінченних страждань меланхоліки можуть лише завдяки самовираженню, що виходить у них часом досить успішно і талановито. Але займатися важкою працею вічність вони не здатні. Найкращим подарунком для меланхоліка стане щось, що полегшить його страждання. Подаруйте йому цікаву книгу, диск з веселою музикою, талісман – оберіг для захисту. Відмінним подарунком буде заміський відпочинок удвох, поїздка в аквапарк, урок бальних танців чи малювання.

Холерик – це людина- вогонь. Він швидко “спалахує” і швидко «остигає». У спілкуванні холерики палкі і непередбачувані: вони можуть мільйон разів посваритися, сто раз образитися і через якийсь час зовсім забути про що виникали конфлікти. Зазвичай холерики спочатку роблять, а потім думають. Саме тому найчастіше вони є лідерами, оскільки здатні здійснювати рішучі дії. Загалом, авантюристи ще ті. Холерики непостійні і ця мінливість відбивається на їх почуттях і емоціях. Найцікавіше, що вони не помічають змін у собі – їм складно пояснити, що тиждень тому вони обіцяли одне, а сьогодні співають зовсім інші пісні. Щоб пережити невдачу, холерику потрібно новий об’єкт для своєї діяльності. Що ж робити з таким божевільним іменинником? Холерик буде радий отримати щось оригінальне, яскраве і незвичайне. Якщо вирішили упакувати подарунок, то вибирайте найпомітніший папір. Чим більший подарунок за розмірами, тим краще. Вручайте так само голосно і з помпою, щоб всі навколишні це бачили. Сподобається холерику політ у аеротрубі, на літаку, майстер -клас з файершоу і все екстремальне, на що вистачить вашої фантазії.

Залишити коментар