Як розмовляти з чоловіками? Три простих пункта

Як розмовляти з чоловіками

Як відомо, не дивлячись на свою незвичайну силу, чоловік психічно слабкий: самолюбство його чутливе, як барометр до зміни вологості, вражається він також набагато швидше. Не дарма кажуть, що чоловіки – це діти. Однак, мова зараз не про те і поводження з чоловіком, як з дитиною може скінчитися досить сумно. Якщо ми говоримо на різних мовах, то як же донести до чоловіка думки?

1. Хвалити.
Як вже було сказано, самолюбство у чоловіка досить чуйне і на компліменти він ведеться набагато простіше, ніж жінки, які звикли до них ще з пелюшок. Якщо він поголився – заохотьте його похвалою – він стане голитися вчасно, чи не розкидав шкарпетки по квартирі – молодець. Продовжуйте в тому ж дусі, головне, не переборщіть.

2. Іносказання.
Наведу приклад зі свого життя. Якось сидячи на кухні і спостерігаючи, як мій хлопець заварює нам чай, я зронила фразу: «Чоловік, що вміє готувати – це так сексуально». Наступного дня мене чекала шикарна вечеря. Причому як я з’ясувала надалі, моя друга половина сприйняла це так, як воно і повинно бути – думка із зовнішнього середовища, яка людині сподобалася і стала його переконанням. Адже дійсно, дуже важливо зробити так, щоб чоловік думав, що це він усім вертить і, що це він такий самостійний і догадливий. Тактика повідомлення в лоб – тактика не вимагає зусиль думки для піднесення інформації, але й малоефективна.

3. Якщо Ви винні.
Якщо Ви щось жорстко «накосячили» і боїтеся повідомляти про це своєму коханому (наприклад, Ви розбили його фотоапарат або розтратили купу грошей на нове плаття), то повідомляйте йому це після порції чогось смачненького, а ще краще на ранок після романтичної ночі. Чоловік буде добрий і реакція його буде максимально стриманою.

А ось чого робити не слід, так це кричати на Вашого партнера, бити по його самолюбству і порівнювати з іншими чоловіками (тільки хіба що результатом такого порівняння буде черговий доказ того, який він хороший). Не найкращим буде наказовий тон. Фразу: «Винеси сміття!», Краще замінити на: «Щось сміття багато, хто б виніс?». Якщо партнер до подібних риторичних питань не сприйнятливий, то просто попросіть його про це через чарівне слово «будь ласка ».

Багатьом ця стаття здасться зайво делікатною по відношенню до сильної статі, проте, тільки така тактика дозволяє не виглядати фурією і стервом і при цьому домагатися того, що потрібно.

Залишити коментар