Ходьба для схуднення

Схуднення

До нещастя, в наші дні фраза «рух – це життя» стала досить не актуальною для більшості людей. Зараз громадськість воліє мати малу рухливість, тому забирається в офіси, а на спорт, на жаль, зовсім не залишається часу. Відсутність навантажень, безсумнівно, позначається на здоров’ї та стилі життя. З часом організм повністю розслабляється і відмовляється приймати будь-яку спортивну активність, будь то похід у спортзал або басейн. Тому за наявності завантаженого графіку необхідна хоча б невелика щоденна піша прогулянка, яка матиме позитивний вплив на організм, відновить душевну рівновагу і дозволить позбавитися від зайвих кілограмів.

Русская классическая литература передает четателю много эмоций и впечатлений от прочитанного. К таким произведениям можно отнести и романы Булгакова. Купить книгу Булгаков можно не виходя из дома и скорым временем получать наслаждение от чтения.

Отже, чи ефективна лікувальна ходьба для схуднення і наскільки?

Доведено, що піші прогулянки, крім того, що допомагають ефективно худнути, сприяють зниженню ризику появи серцево-судинних захворювань, а також знижують рівень холестерину. Ходьба для схуднення корисна абсолютно всім людям, навіть тим, хто в силу особистих обставин не в змозі здійснювати ранкові пробіжки.

Щоб отримати задоволення від прогулянки, необхідно правильно до неї підготуватися. Потрібно підібрати відповідний одяг та взуття, в якому ви будете себе почувати вільно і невимушено. Вибір місцевості для ходьби важливий. Адже набагато приємніше милуватися мальовничим пейзажем, ніж вулицею.

Для більшої ефективності слід ходити як мінімум п’ять днів на тиждень, а в ідеалі кожен день. Прогулянки повинні бути тривалістю від 30 хвилин. Не зайвим буде іноді прогулятися і протягом години. Досить виділити 2 дні в тиждень для подібних тривалих прогулянок.

Важливо враховувати темп ходьби. Орієнтовна швидкість прогулянки повинна бути – за 10 – 12 хвилин 1 кілометр. Крок може бути злегка прискорений, але при ходьбі ви повинні мати можливість розмовляти. Перші п’ять хвилин прогулянки, а також п’ять хвилин після її закінчення повинні проходити повільно, так як м’язам потрібно дати час для розігріву і, відповідно, для охолодження.

Під час прогулянки пам’ятаєте про поставу. Ходити слід прямо, розправивши плечі і грудну клітку, а ось м’язи живота слід гарненько напружити. Ступню спочатку опускаємо на п’яту, а потім переходимо на пальці, ніби відштовхуючись для здійснення наступного кроку.

З метою підвищення ефективності, вибирайте сприятливий час для прогулянки. Найбільш підходящим є ранок, тому що в цей період накопичений жир спалюється інтенсивніше.

Втрачену під час ходьби рідину потрібно постійно поповнювати. Тому перед прогулянкою випийте склянку води, і періодично пийте в процесі ходьби. Після прогулянки вгамуєте спрагу ще однією склянкою.

Ходьба є ефективним засобом схуднення, якщо враховувати всі рекомендації. За тиждень можна втратити 2, а то й 3 кілограми. Все залежить лише від ваших старань. Виконуйте запропоновані поради, і вас, поза сумнівом, чекає успіх.

Залишити коментар