Тренуємо нижню частину тіла

вправи для стегон

Ці вправи послужать прекрасною альтернативою звичайним присіданням і стрибків. Повільно виконуй кожну вправу по 16 разів. Тренуйся не менше 2-х разів на тиждень.

Стань рівно і схрести ноги, поставивши праву перед лівою. Бодібар (палицю для фітнесу) тримай ліворуч від себе. Утримуючи її вертикально, зігни праву ногу і нахилися вліво. Тепер відстав ліву ногу в праву сторону а праву руку стули з лівого, як на зображенні. Вернись в ПП. Повтори вправу з іншого боку.

Схрести ноги, поставивши ліву перед правою, і випрями руки перед собою. Присядь, впираючись грудьми на ліве стегно і виставивши руки, як на зображенні. Вернись в ПП. Поміняй ноги місцями і повтори вправу.

Стань рівно, ноги на ширині плечей, бодібар утримуй на витягнутих руках, долонями вгору. Нахилися вперед і опусти палицю якомога нижче. Присядь, тим часом притискаючи бодібар до грудей, як на зображенні. Вернись в ПП.

Стань рівно і вистав ліву ногу вперед. Потім нахилися і доторкнися правою рукою до підлоги, в той же час піднімаючи ліву над собою, як на зображенні. Вернись в ПП і повтори вправу з іншого боку.

Стань рівно, виставивши праву ногу вперед і утримуючи бодібар на плечах. Нахилися вперед і присядь, доторкнувшись грудьми до правого стегна. Вернись в ПП, поміняй положення ніг і повтори вправу.

Залишити коментар