Вправи для міцного пресу

вправи для пресу

Уявіть собі, ви виходите на пляж у свій довгоочікуваний відпуск, знімаєте одяг і погляд оточуючих падає на  ваш п’ятискладчастий животик. Яке виправдання ви знайдете для себе? «Я ж народила трьох дітей!» «У мене немає часу на тренування» «Врешті-решт, кажуть же, що жінка без животика, як квартира без холодильника». Ці слова негідні сучасної жінки.

Сексуальний прес не тільки виглядає красиво, підтягнуті м’язи живота це запорука здоров’я. Ви зможете не втратити форму після пологів.  Разом з вправами для підтягнутого животика тренуються і м’язи спини. Це чудова профілактика радикуліту, зміщення хребців, та й підтримує здоров’я всього організму в цілому. Тому що хребет це стрижень організму. За нього тримаються всі наші внутрішні органи.

Хай живе прес!

Якщо ви готові зробити свій прес незрівнянним, в першу чергу необхідно визначити час і дні, в які ви хочете займатися. Краще це робити з ранку. І настрій підніметься на весь день і стимул поменше їсти протягом дня з’явиться, щоб зберігся результат тренувань. До речі, приймати їжу після тренування можна тільки через дві години.

Найоптимальніший варіант це робити вправи для пресу три рази на тиждень по годині. Більш часті тренування не потрібні. Після них м’язи втомлюються і не встигають відновитися. Якщо ви даєте дуже сильні навантаження на прес, то можете виділяти для тренувань лише два дні на тиждень.

Будуємо неперевершений прес!

Для початку необхідно розігріти організм і м’язи. Дуже добре, якщо поруч із вами є велотренажер. Покрутіть педалі приблизно двадцять хвилин. Якщо такого тренажера немає, то можете пробігти кілька кіл навколо будинку або за довколишньому стадіону. Ці вправи належать до «кардіо». Вони спалюють жирок, щоб квадратики преси було краще видно. Зокрема, прибирають жирові надлишки в області нижнього преса, яка є найбільш проблемною зоною живота. Іноді й силові вправи не допомагають, рятують тільки подібні кардіоупражнеія. «Кардіо» відмінно тренують серце і винослівть орагнізма.

Звичайні вправи для пресу

Прийміть положення лежачи. Зігніть ноги в колінах, а руки зігніть так, що б лікті були відведені в сторони, а пальці рук стосувалися шиї. Починайте повільно піднімати верхню частину тулуба. Тягніться підборіддям до колін, при цьому напружуйте прес. Ви повинні по закінченню декількох вправ відчути відчуття печіння в області преса.

Початкове положення те ж. Тільки тепер вам треба робити скручування таким чином, щоб лівим ліктем торкнутися правого коліна, а після цього, з таким же успіхом правим ліктем лівого коліна. Пам’ятайте, що лікті повинні бути відведені в сторони! Ця вправа тренує косі м’язи живота. Знову ж таки, стежте за відчуттями. Ви повинні відчувати м’язи, які працюють, інакше ви робите вправу не правильно і дарма.

Ляжте на підлогу. Руки повинні знаходитися уздовж тулуба. Ноги випрямлені. Піднімайте прямі ноги, так щоб вони з тулубом становили 90 градусів. Ця вправа зміцнює м’язи нижнього преса.

Вправи для пресу з фітнес інвентарем

Фітнесбол це спеціальні великі пружні м’ячі. Ляжте на м’яч попереком, ноги розставте на ширині плечей, зігніть в колінах і упріться ними в підлогу. Руки заведені за голову і зігнуті в ліктях. При скручуванні ви повинні прагнути корпусом вгору, піднімаючи плечі і шию. Слідкуйте за м’язами сідниць, вони повинні бути під час виконання вправи підняті і напружені. Ця вправа відмінно опрацьовує м’язи верхнього пресу.

Лягайте на м’яч бічною частиною тулуба, так щоб вигин талії стикався з м’ячем. Прямі ноги повинні перебувати на підлозі і стосуватися опори. Це може бути вниз стіни на рівні плінтуса або підстава будь-якого важкого тренажера. Руки, зігнуті в ліктях відведені за голову. Спина пряма. Постарайтеся підняти торс, як можна вище і повернутися у вихідне положення. Потім перекиньтеся на інший бік і повторіть те ж саме. Працюють косі м’язи живота.

Лягайте на підлогу, ікри ніг, зігнутих в колінах кладіть на стілець або іншу плоску поверхню такої ж висоти. Це ускладнює звичайне скручування з руками, відведеними за голову і скручування при яких працюють косі м’язи живота.

Звичайно, це не єдині вправи, які допоможуть зробити ваш прес ідеальним, але основні. Що б ефект був краще робіть кожну вправу по п’ятнадцять разів, за три підходи. Бажано чергувати їх. Під час тренування не забувайте пити кип’ячену воду. І найважливіше. Повісьте замочок на холодильник. Їжте по чуть чуть і дотримуйтеся правильного харчування. Худне людина в основному за допомогою дієти, а тренування допомагають додавати тілу красивий рельєф.

Делать изменения легко! Офисные и квартирный переезды – это комплекс услуг, которые предлагает транспортная компания MaxMoving.

Залишити коментар