Вправи для сідниць – ваш шлях до досконалості

вправи для сідниць
Надивившись різних кліпів, фільмів та телепередач з американськими зоряними красунями, мені в голову спала чергова геніальна думка. Хочу красиву і підтягнуту попу. Щоденне просиджування за персональним комп’ютером, далі за кермом автомобіля і потім на дивані перед телевізором можуть, кого завгодно довести до появи «плоскопопія». Треба брати ситуацію під контроль. І взяла! За допомогою комплексу нескладних вправ для сідниць я добилася відмінного результату. Ви теж так хочете? Тоді читайте далі.

Систематичні вправи для сідниць – ваш шлях до досконалості

Цей ряд вправ підійде для будь-якої жінки. Не важливо, навіть якщо ви страшенно зайнята людина, ви знайдете небагато часу для себе, так як цей комплекс варто робити раз на день – вранці, до чергового прийому їжі. Але спершу варто обговорити деякі нюанси:
• Перед кожним фізичним навантаженням спершу варто розігріти м’язи тіла, щоб уникнути неприємностей з розряду розтяжок і так далі.
• На ці вправи піде від сили хвилин 15-20, а заряд позитивними емоціями триватиме цілий день.
• Після вправ варто прийняти контрастний душ і використовувати антицелюлітний крем.
Отже, починаємо вправи!

Перша вправи для сідниць
Початкове положення: стоячи, ноги разом, руки на поясі. Робимо глибокий випад вперед по черзі кожною ногою. Нога, яка залишилася позаду, стоїть  повністю на ступнях. Кількість випадів поступово збільшується до десяти-дванадцяти разів для кожної ноги.
Друга вправи для сідниць
Початкове положення: стоїмо прямо, ноги разом, в руках легенькі гантельки. Праву ногу відводимо назад, разом з цим піднімаємо руки вгору. Прогинаємося. Повертаємося у вихідне положення. Так само робимо і з лівою ногою. Вправу робимо 10-12 разів.
Третя вправи для сідниць
Початкове положення: стоячи на колінах, опора на лікті, одна нога зігнута в коліні, знаходиться біля опорної ноги. Зігнуту ногу на рахунок «раз» піднімаємо вгору, на рахунок «два» повертаємо в первинне положення. Так повторюємо по 25-30 разів для кожної ніжки. Якщо втомлюєтеся, можете робити невеликі перерви.
Четверта вправи для сідниць
Початкове положення: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах, розставлені на ширину плечей, сідниці напружені, таз піднятий. На рахунок «раз» опускаємо таз вниз, на рахунок «два» повертаємося в первинне положення. Бажано додатково напружувати сідниці при піднятті таза. Виконуємо вправу 30 разів з невеликими перервами.
П’ята вправи для сідниць
Початкове положення: сидячи на підлозі, ноги з’єднані ступнями, підтягнуті до себе, ступні обхвачуємо руками. Тримаючи спину прямо, намагайтеся перекачуватися з одної сідниці на іншу. Повторюємо так близько 40-70 разів. Спину тримаємо прямо.

Залишити коментар