Як візуально збільшити висоту стелі

Як візуально збільшити висоту стелі

Більшість людей живуть в міських квартирах, в яких дуже низькі стелі. Використовуючи деякі прийоми, а саме оптичні ілюзії і візуальні ефекти, можна візуально “підвищити стелю”.
Найлегший і, мабуть, загальнодоступний спосіб – використовувати шпалери з вертикальним орнаментом. Але не слід купувати шпалери з яскравими широкими смугами, так як вони не збільшать висоту кімнати, навпроти, змусять її виглядати присадкуватою. Найбільш придатними будуть полотна, які мають малюнок, що не кидається в очі.
Фарбування стін або поклейку шпалер слід робити якомога щільніше до стелі, що дозволить візуально збільшить його висоту. Ні в якому разі не використовувати бордюри, чим ширші, інакше приміщення здаватиметься маленькою красиво оформленою коробкою.
Вузькі шафи або стелажі так само візуально збільшують висоту кімнати, якщо їх розставити по кутах приміщення. Меблі бажано підбирати в один тон зі стінами. Полички або журнальний столик зі скла не тільки чудово впишуться в інтер’єр, але і створять ілюзію величезної кімнати. Інші предмети меблів по можливості повинні бути низькими.
Доповнення декору високими квітами, декоративними деревами, оригінальним підлоговим торшером або вертикальною картиною також допоможе у вирішенні даної задачі.
Вікна варто оформити легкими шторами, висотою від стелі до самої підлоги, або світлим тюлем.
Реконструкція форми дверного отвору у вигляді арки, пік якої буде розташований під стелею, зробить квартиру візуально вищою. Навіть дверні ручки, встановлені вертикально, образно “збивають” масштаб.
Важливим пунктом є освітлення. Доведеться відмовитися від світильників, які звисають дуже низько. Більше підійде плоска люстра, яка розподіляє світло по всій поверхні стелі. Від люстри, яка розташовується на стелі в центрі кімнати, теж потрібно позбутися, замість цього розподілити джерела світла по стінах.
Таким чином, слідуючи не складним правилам і порадам можна досягти вражаючих результатів. Будь-яка кімната при правильному оформленні буде здаватися високим замком. Потрібно всього лише проявити фантазію і докласти трохи зусиль.

Залишити коментар