Визначте свій спортивний тип

тренування

Ось уже кілька разів ви купували абонемент в спортклуб і через 2 тижні переставала ходити, посилаючись то на головний біль, то на термінове завдання керівника. Швидше за все, ви просто займалася не тим, що вам дійсно підходить. Визначте, до якого спортивного типу ви відноситесь, і зрозумієте, які тренування доставлять вам задоволення.

Командний дух
Тобі необхідно бути в центрі уваги і спілкуватися з великою кількістю людей. Ти можеш годинами розмовляти по телефону, обожнюєш вечірки, стежиш за модою.

Групові заняття – це твій коник. Регулярні тренування не будуть тягарем, тому що від спілкування з групою ти отримуєш додаткові позитивні емоції. Тобі підходять всі ігри з м’ячем, наприклад гандбол, футбол, волейбол, а також спортивні танці та аеробіка. Однак не забувай про обережність і не перестарайся. Для різноманітності час від часу вчиняв прогулянки на самоті.

Під настрій
Ти – натура спонтанна. І твердо впевнена, що повинна більше робити для свого здоров’я і фігури. Не вистачає одного – терпіння. Купивши абонемент у басейн, ти часто пропускаєш заняття. А дорогий домашній велотренажер давно припадає пилом у кутку.

Спробуй захопитися за власним бажанням. Найкраще вирушай у спортклуб з подружкою, яка теж хоче займатися і яка, якщо що, буде тягнути тебе за собою. З видів спорту вам підходять теніс (великий і настільний) і фехтування. Ну а якщо лінь все-таки переможе, не мучте себе, краще сядьте на велосипед і покатайтеся годинку-другу або прогуляйтеся по парку, або підіть до клубу і потанцюйте до упаду.

Одиночне плавання

Твій девіз – до успіху в поодинці. Для занять спортом тобі не потрібна ніяка компанія. Ти любиш секундоміри і чіткі плани тренувань і у тебе досить сил для інтенсивної спортивної програми.

Для тебе, сильної духом і тілом, підходять такі види спорту, як бодібілдінг, легка атлетика, біг, велогонки, плавання, лижі. Також можете зайнятися скелелазінням або навіть дельтапланеризмом. Звичайно, ви не боїтеся великих навантажень, але якщо раптом організм дасть слабинку і ви застудитеся, ні в якому разі не ходіть на тренування! Навіть у тебе можуть бути періоди, коли ви не в ідеальній формі.

Гармонія душі і тіла
Ви володієте здатністю концентруватися на одній справі і доводити її до кінця. У відносинах з навколишнім світом вам дуже важлива гармонія. Надаючи великого значення своєму фізичному стану, ви не відчуваєш інтересу до змагальних видів спорту, вам не потрібно доводити, що ви сильніша інших.

У цьому випадку ваш вибір – йога і східні гімнастики, які придумані спеціально для тебе! У гарну погоду частіше бувайте на повітрі: катайтеся на велосипеді та й ходіть вулицями пішки.

Посмотреть на все интернет магазины Москвы и сравнить цены на электронику, бытовую технику и другие товары можно на сайте moskva.sravni.com .

Залишити коментар