Як підтягнути м’язи і спалити жир

схуднення

Багато відвідувачок фітнес-клубів недолюблює силові тренування. Так, вони знають: м’язи важливо привести в тонус, м’язи – це стрункі ноги, високі груди і пряма спина, що дуже і дуже красиво. Але часу вічно не вистачає, а мета номер один - схуднути, ось дівчата і натискають на аеробні тренування.  Проте зовсім недавно вчені виявили ефективний спосіб, що дозволяє одночасно і м’язи підтягувати, і спалювати жир ненависний. Все геніальне просто: треба звести до мінімуму час відпочинку між сетами. І тоді «заведений» під час тренування обмін речовин буде працювати в режимі посиленої спалювання жирових калорій ще принаймні добу. Не зрозуміли? Тоді докладно. Кожен з нас має свої власні біологічні «годинник». Вони відміряють ритм серцебиття в спокої, частоту дихання, темп оновлення шкіри, волосся, нігтів, фільтрації крові в печінці, спалювання жиру в інтересах енергозабезпечення та інше.Словом, все те, що називають обміном речовин. У цьому сенсі хтось живе трохи «швидше», хтось трохи «повільніше».

Проте у всіх фізичні вправи різко прискорюють обмінні реакції. Здавалося б, ефект цей тимчасовий.  Справі, серце забилося швидше, і дихайте ви важко, але скільки потрібно часу, щоб все прийшло в норму? Тим часом, не все так просто. Зокрема, використання жирів прискорюється швидше, ніж на добу. А це означає, що швидше витрачаються накопичені вами жири, а ті, що ви з’їли, «згоряють» ще до того, як встигнуть відкластися під шкірою.

Можна заперечити, що, мовляв, жирових калорій після силового тренування і справді згорає більше, але сам по собі виграш цей, можливо, дріб’язковий. А ось аеробіка – це зовсім інша справа. Вона «розкручує» обмін ого-го як! З силовими вправами і порівнювати не можна! Частка правди тут є. Силові вправи, що виконуються з традиційними 3-хвилинними перервами між сетами, дають прискорення метаболізму вдвічі нижче, ніж аеробіка. Але в тому-то й полягає справа, що перерва в одну хвилину підвищує цей показник в 1,8 рази, тобто наближає до результативності аеробної сесії! Що дозволить Вам і м’язи підтягнути, і жир спалити.

Ці методи допоможуть вам ще більше підвищити інтенсивність обміну речовин після тренування.
Об’єднайте вправи на одну м’язову групу в супермережу, комплексні сети або трисети.

Раз в 3-4 тижні виконуйте круговітренування на всі м’язи тіла.

Купуйте МР3-плейєрами (ipod) і за допомогою друга-комп’ютерника створіть для тренування єдиний саундтрек з мелодій в потрібному вам ритмі.

Купуйте годинник з звичайної секундною стрілкою, що біжить по колу. За такими годинах відстежувати час відпочинку.

Перенесіть тренування на ранкові години. Це буде корисно вдвічі. Метаболічний ефект ранкового тренування вище, і в залі мало народу – ніхто не відволікає.

Отже, без шкоди для схуднення ви можете закинути аеробіку (або звести її до 15-20 хвилинах розминки перед силовим тренуванням і заминка після). Натомість ви будите виконувати силові вправи в швидкому темпі, відстежуючи хвилинний відпочинок між сетами за секундоміром. У підсумку ви отримаєте красиву фігуру і ліквідуєте жирові відкладення.

Знайте, тренувальні ваги повинні бути серйозними. Здавалося б, при скороченні відпочинку їх треба полегшити, але ні! Вага повинна бути таюко, щоб ви могли осилити 8-10 повторів в сеті, не більше!

Спочатку тренування будуть здаватися нестерпно важкими. Це пов’язано з тим, що високий темп тренінгів викликає надмірне накопичення в м’язах так званої «молочної кислоти». Вашому організму ще тільки належить навчитися видаляти цей «відхід метаболізму» з потрібною швидкістю. Однак ця «навичка» рано чи пізно прийде. У будь-якому випадку спочатку вам знадобитися підготовчий період на місяць-півтора. Тут тренуватися краще через два, а то й три дні. Коли ви ознайомлились з новою методикою, переходьте на спліт-тренування через день.

Предлагаем посетить Eleshka.ru – женский журнал, где можно найти много интересной информации и ответы на свои вопросы.

Залишити коментар