Хороший тонік для волосся – марки і відгуки

тонік для волосся

Доглянуте, блискуче і здорове волосся це візитна картка кожної жінки. Воно може розповісти багато чого: настрій його власниці, як вона себе почуває, стану її здоров’я і як її сприймають оточуючі. За допомогою певного догляду можна досягти ідеальної шевелюри. Але що якщо почала проступати сивина або набрид натуральний колір, якщо хочеться додати волоссю блиск або інший відтінок. Тоді потрібно використовувати або фарбу для волосся або тонік для волосся. Якщо зробити перший вибір, то можна дуже сильно зіпсувати волосся, а також погано вплинути на шкіру голови. Краще використовувати тоніки, тому що їх дія, більш щадна і не така агресивна. Але є маленький мінус – ефект від тоніка не такий тривалий як після фарби (але для когось це позитивна сторона).

Кращі і найбільш популярні марки тоніків для волосся

Нижче будуть представлені найпопулярніші марки, які виготовляють тоніки для волосся. Популярні тим, що їх саме краще люблять дівчата.
1. Торгова марка «Тоніка». Входить до складу компанії «РоКОЛОР», яка на ринку косметичних засобів з 1992 року. Вона сама розробляє пігменти барвники і тому Тоніка має дуже широкий асортимент кольорів. Тонік надає волоссю насичений і інтенсивний колір, не завдаючи такої шкоди волоссю, як фарби, навіть які без аміаку.
2. Тонік від фірми «Estel». Фірма належить компанії з Санкт-Петербурга – ТОВ «Юнікосметік», яка на ринку з 2000 року. Цей тонік змивається через 6-8 мийок. Не завдає шкоди волоссю, роблячи його м’яким і блискучим. До складу входить екстракт манго, який живить, волосся, а також регенерує його і захищає.
3. Тонік фірми «Prestige». Виготовляє його компанія «Роза Імпекс», яка була заснована в 1991 році. Виготовляє не тільки тоніки, але і фарби для волосся, засоби по їх догляду, а також засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла. Тоніки цієї фірми включають в свій склад вітаміни В5 і F, екстракти кропиви і ромашки.
4. Тонік фірми «Londa». Londa відноситься до компанії Wella. Це загальновизнаний і професійний бренд на косметичному ринку. У формулу тоніка входять світловідбиваючі мікросфери, які надають яскравість, блиск і виразність кольору. Покриває сивину, якщо її об’єм не більше 50%.

Відгуки про тонування і про марки тоніків для волосся

Відгук про щось – річ індивідуальна, вона залежить від багатьох факторів. Деякі жінки воліють фарби для волосся, а деякі вважаю найкращими тоніки. У більшості відгуках виділилися такі позитивні якості тоніків для волосся: великий вибір кольорової гами, можливість отримання екстремально яскравих кольорів, легко наноситься, доступна ціна, ефективний, легко змивається. З негативної сторони тільки такі: нерівно лягає, іноді не фарбує все волосся і що після нього залишаються сліди на ванній.

Залишити коментар