Аромотерапія: догляд за волоссям

аромотерапія

Чи є у вас улюблений запах. Запахи здатні викликати миттєву емоційну реакцію, і таким чином вони роблять на наш організм безпосередній вплив. Нюх, імовірно, саме недооцінене з усіх п’яти почуттів, однак ми повинні пам’ятати, що воно має для нас істотне значення. Приміром, від їжі ми отримуємо задоволення ще і завдяки запахам, що походить від страв: перше приємне (або неприємне) враження про людину пов’язано не тільки з його зовнішністю і тембром голосу, але і з його запахом.

За допомогою запахів можна управляти нашим емоційним станом, і деякі з найбільш сильних ароматів зустрічаються у світі рослин. Ароматичні рослини містять ефірні олії, які протягом багатьох століть застосовуються як розслаблюючі, заспокійливі, освіжаючі або стимулюючі засоби.

З найдавніших часів люди користувалися ароматичними оліями – наші знання про аромотерапію сходять до прадавньої історії людства. Стародавні письмові джерела – індійські ведичні рукописи, написані за два тисячоліття до нашої ери, єгипетські папіруси і біблійне оповідання про вихід євреїв з Єгипту – всі вони вже вказують на широке розповсюдження ароматичних масел. Причому багато олій застосовувалися не тільки в релігійних церемоніях і обрядах, але також при масажі, купанні, для догляду за тілом та волоссям.

Ароматичні масла також можна використовувати і при проблемах з волоссям.

Ну і, наприклад, навесні, коли організм виснажений, нашому волоссю, як і шкірі, необхідна підживлення. Ось рецепти використання ефірних олій для поліпшення волосся.

При ламкому тонкому волоссі можна використовувати такі ароматичні масла: апельсин, іланг-іланг, ромашка, мирра, мандарин, сандал, ладан. Використовують невелику кількість олії, буквально по краплях.

1. Збагачення шампунів, бальзамів, яєчного жовтка і інших натуральних засобів для догляду за волоссям:
Апельсин 2к та іланг-іланг 3к.
Ромашка 4к і мирра 3к.
Мандарин 3к і сандал 4к.
2. Чищення волосся збагаченої водою: ладан 5к, іланг-іланг 5к, ромашка 7К, мирра 5к і сандал 6к (окремо кожне масло).

При жирному волоссі можна використовувати такі ароматичні масла: грейпфрут, каяпут, бергамот, лимон, кедр, розмарин, чебрець, меліса, м’ята, кипарис.

1. Збагачення шампунів, бальзамів, яєчного жовтка і інших натуральних засобів для догляду за волоссям:
Грейпфрут 4к і каяпут 4к.
Берегомет 4к і лимон 3к.
Кедр 3к і розмарин 3к.
Чебрець 4к і лимон 3к.
Мелісса 4к, кипарис 4к (окремо кожне масло).
2. Для промивання Волос бергамот 6к, грейпфрут 5к, лимон 4к, чебрець 5к, розмарин 3к, меліса 3к, кипарис 3к (окремо кожне масло).

При лупі використовують олії: розмарину, мандарина, евкаліпта, апельсина, фенхелю, кедра, ладану, меліси, берези, пачулі, неролі.

1. Збагачення шампунів, бальзамів, інших натуральних засобів для догляду за волоссям:
Розмарин 3к і мандарин 2к.
Евкаліпт 4к і апельсин 2к.
Фенхель 3к і кедр 5к.
Ладан 5к.
Мелісса 3к і неролі 4к.
2. Чищення волосся: евкаліпт 3к, кедр 4к, меліса 3к, ладан 4к, неролі 4к (окремо кожне масло).

При випаданні волосся використовують олії: евкаліпта, апельсина, кедра, листя Бея, ромашки, імбиру, сосни, чебрецю, ліметта, неролі, шавлії.

1. Збагачення шампунів, бальзамів, яєчного жовтка і інших натуральних засобів для догляду за волоссям:
Евкаліпт 3к, апельсин 3к і кедр 4к.
Листя Бей 4к і ромашка 3к.
Імбир 3к і сосна 4к.
Чебрець 4к і апельсин 3к.
2. Чищення волосся збагачене водою: листя Бей 3к, сосна 5к, кедр 5к, імбир 4к, чебрець 3к, евкаліпт 3к (окремо кожне масло).
3. Маски для волосся на основі транспортних масел жожоба або паростків пшениці:
Евкаліпт 3к, апельсин 2к і кедр 5к.
Листя Бей 3к і ромашка 5к.
Імбир 3к і сосна 4к.
Чебрець 3к і апельсин 3к і ліметт 3к.

Если у Вас есть малыш тогда Вас должна заинтересовать коллекция инглезина 2011 в которой представлен широкий выбор качественных и таких нужных товаров для детей.

Залишити коментар