Бразильська епіляція

бразильська епіляція

Навряд чи серед жінок знайдеться красуня, яка не мріє про гладку шкіру … Благо способів депіляції безліч. Все більшу популярність у сучасних жінок набирає бразильська епіляція, інтерес до якої свого часу підігрів серіал «Секс у великому місті», аж надто жваво та емоційно обговорювали цю процедуру його головні героїні.

Короткий екскурс в історію
Перші кроки до всесвітньої популярності бразильська епіляція зробила в 1987 році, коли на Манхеттені відкрився салон під назвою «J Sisters International», заснований сімома сестрами бразильського походження. Саме завдяки цим дівчатам жінки і чоловіки в усьому світі дізналися, що гладка шкіра в області бікіні – дуже сексуально. Бразильська епіляція дозволяє представницям прекрасної статі без найменших сумнівів, вагань і будь-якої невпевненості надягати міні-бікіні, які з величезним задоволенням носять в жаркій і гарячій Бразилії.

З тих самих пір уявлення про ідеальний вигляд зони бікіні змінилося назавжди. Напевно, вже багато хто здогадався, чим саме бразильська епіляція відрізняється від інших жіночих інтимних стрижок – абсолютним мінімалізмом. Цей вид депіляції передбачає повне видалення волосся в області геніталій, в тому числі між сідницями. Можна залишити вузьку смужку волосся на лобку, проте більшість жінок вважає за краще видалення всієї «зайвої рослинності». Для вашого обранця таке перетворення стане приємним, збуджуючим сюрпризом, запорукою нових вражень і відчуттів.

Бразильську депіляцію можна зробити одним з двох відомих способів:
- Один передбачає використання воскових смужок для видалення волосся. Цей спосіб більш болючий.
- Другий полягає у використанні гарячого воску. Цей спосіб рекомендується в косметології, така воскова епіляція є більш поширеним.

Під впливом високої температури воску шкіра розпарюється, пори розширюються, і видалення волосся проходить менш болючіше. Варто сказати, що дана процедура підходить жінкам «без комплексів», що володіють достатньою кількістю терпіння, тому що тривалість цілком може становити годину і навіть більше. Проте результат бразильської епіляції виправдовує витрачені зусилля. Краса в області бікіні протримається протягом 3-4-х тижнів. Повторно проводити епіляцію можна буде з того моменту, коли волосся досить відросте (0,5-1 см), інакше віск не буде їх захоплювати.

Ще один плюс бразильської епіляції – відросле після неї волосся стає тонше і м’якше. Необхідність робити епіляцію з часом з’являється рідше: видаляти зайве волосся доводиться приблизно раз на 2 місяці. Якщо регулярно робити бразильську епіляцію, можна звикнути до неї, тоді вона буде доставляти менше неприємних відчуттів. Крім того, дискомфорт можна знизити самостійно: створити правильний настрій, не боятися (бо страх посилює біль), постаратися розслабитися, відволіктися в думках і правильно дихати. Приблизно за годину до майбутньої епіляції можна прийняти знеболююче. Сьогодні бразильську епіляцію роблять не тільки жінки, але і чоловіки, які дбають про чистоту тіла – це модно, зручно, стильно і сексуально.

Если вы не знаете какой будет погода в Кривом Роге завтра или в последующие несколько дней, посетите сайт http://krivoirogtut.com.ua и узнавайте все в деталях.

Залишити коментар