Що потрібно знати перед тим, як робити епіляцію воском в зоні бікіні

Епіляція воском в зоні бікіні

Кожна молода дівчина і жінка повинна мати в своєму арсеналі хоча б одну помаду та кілька видів тіней. Косметика оріфлейм тішить прекрасну половину людства якісною косметикою та спокусливими цінами.

Якщо ти зважилася або, принаймні, замислюєшся про чистої води екзекуцію під назвою “епіляція воском зони бікіні“, то обов’язково треба ознайомитися з деякими нюансами, які хоч у якійсь мірі полегшать цю не дуже-то приємну процедуру. Чому взагалі є сенс наважитися на видалення волосся в інтимних місцях за допомогою воску? Тому що цей спосіб має переваги перед голінням або використанням спеціальних кремів для депіляції:

1. Час відростання волосків 2-4 тижні
2. Волоски після процедури м’яке, не колиться. Якщо робити постійно, то стає слабким, і зменшується їх кількість
3. Сама шкіра гладенька

Звичайно, що краще звернутися до фахівця в салон, так як:
- він знає свою справу, тонкощі процесу,
- зона бікіні – місце важкодоступне, щоб самій її “вищипувати”,
- в салоні рівень гігієнічності вище, ніж у косметолога вдома (так, принаймні, має бути).

Крім епіляції воском, існують ще електро-, фото-та лазерна, а також шугарінг (за допомогою цукрової маси) і епіляція за допомогою домашнього епілятора. У кожного методу є як переваги, так і свої недоліки, але жоден з них не гарантує позбавлення від небажаного волосся назавжди (щоб там не казала реклама). Максимальний ефект може тривати 5-7 років.

Електро-, фото-і лазерне видалення волосків – річ дорога і настільки ж болісна, є серйозні протипоказання, кількість сеансів не менше 6, але, згодна, ефект може тривати кілька років. Шугарінг деякими фахівцями взагалі не рекомендується для зони бікіні, тому що може викликати появу гематом і пошкодити клітини шкіри. З приводу користування приладом, то дуже вже безжалісно по відношенню до себе. До того ж через те, що тобі буде дуже боляче, процедура може розтягтися на кілька годин, а епіляцію навіть глибокого бікіні  досвідчений косметолог зробить хвилин за 20-30.

А тепер переходимо безпосередньо до воскової епіляції зони бікіні. Розрізняють 2 типи:

* власне бікіні-епіляцію, коли висмикуються ті волоски, які визирають з-під трусиків,
* глибоку епіляцію бікіні – позбавляє від небажаних волосків по всій області паху, а також між сідницями. Ще її називають бразильської епіляції.

У перший раз (або навіть декілька) рекомендують спробувати перший тип, щоб звикнути і до косметолога, і зрозуміти, які відчуття тебе чекатимуть. Перед процедурою потрібно кілька днів не голитися. Щоб віск міг зачепити волоски, їх довжина повинна бути не менше 0,5 см. Щоб зменшити больові відчуття при епіляції інтимних місць, скористайся знеболюючим засобом. Десь за півгодини до процедури безпосередньо на зону з волосками нанеси, наприклад, мазь “ЕМЛА” і прикрий її поліетиленовою плівкою, щоб вона не перейшла на трусики. Не бійся, такі засоби не погіршать взаємодія воску з шкірою і волосками.

Сама процедура видалення небажаних волосся відбувається наступним чином:

1. Ти лягаєш на кушетку або сідаєш в спеціальне крісло і розставляєш ноги (вибач за грубість, але так і буде).
2. Спеціаліст спеціальним лосьйоном очищає і знежирює шкіру.
3. Шпателем наноситься гарячий віск (близько 40 ° С), який досить швидко твердне.
4. За воском накладаються тканинні, паперові або поліетиленові смужки, один краєчок яких залишається вільним (щоб за нього смикати).
5. Ривком видаляється віск, а з ним і волоски разом з коренем.

Щоб максимально зменшити неприємні відчуття при глибокій епіляції бікіні гарячим воском, май на увазі такі особливості:

♦ На епіляцію інтимних місць (у принципі, як і на будь-яку іншу) можна йти на 4-7 день циклу. За іронією, саме тоді, коли у більшості дівчат / жінок ще тривають місячні, больова чутливість найбільш низька. Найкращий час доби для цього знущання – ранок або час з 15 до 16.

♦ Вважається, що найболючішою епіляція буде: за 3 дні до і в перші 2 дні після настання місячних, під час овуляції, ввечері.

Також перед походом в салон обов’язково подбай про наступні деталі:

1. Візьми з собою рушник або простирадло, яке підстелиш під себе. Ти стовідсотково будеш знати, що воно чисте.

2. Уточни по телефону, які інструменти використовуються: одноразові та багаторазові. Якщо останні, то попроси, щоб їх при тобі простерилізувати (прокип’ятили, протерли спиртом). Твій захист від статевих інфекцій важливіший, ніж “Ой, мені якось незручно”, подумай про це. А взагалі, краще вибрати салон, який надає одноразові пристосування.

3. Простеж, щоб косметолог ретельно вимила руки перед процедурою. Ще бажаніше, щоб ваксинг проводився в одноразових рукавичках.

4. Якщо салон не надає такої послуги, то (якщо хочеш) купи і візьми з собою засіб для уповільнення росту волосся. Його варто нанести після епіляції, а потім кожен день протягом тижня після водних процедур (коли розкриваються пори).

5. Не одягай шорти або джинси, віддай перевагу спідниці або платтю, тому що після воскової процедури усунення волосся тертя джинсів по роздратованій шкірі буде дуже неприємно!

Ось ніби і все, що потрібно знати про бікіні-епіляції воском.

Залишити коментар