Добре зволоження корисне для шкіри

Вода для зволоження шкіри

Можливо, що мінеральна вода – саме той продукт для догляду за шкірою, який Вам потрібен. Тим більше, що вода – це початковий продукт для догляду за шкірою. Вона також важлива для загального стану здоров’я. «Якщо ваш організм серйозно зневоднений, ваша шкіра не буде мати здорового зволоженого вигляду», – стверджує Джен Маріні, президент Науково-дослідного центру в Сан-Хосе, Каліфорнія. Зневоднення може викликати лущення шкіри і морщини. Кеті Родан і Кеті Філдс, засновники центру «Родан + Філдс», згодні з ним: «Пийте багато води – це добре для шкіри».

На противагу воді, алкогольні напої та напої, що містять багато кофеїну, забирають у шкіри вологу. Багато з них також додають калорії. Тому спрагу потрібно вгамовувати водою або бескалорійними напоями, як, наприклад, несолодкий трав’яний чай без кофеїну.

Рекомендується щодня споживати від 1 до 1.5 л води, і це на додаток до 1 л води, зазвичай одержуваному нами з їжі. Особливо багаті водою фрукти і овочі, молоко, йогурти і свіжі сири. Шоколад, масло, тістечка та інші продукти містять дуже мало води. У рослинних оліях води немає взагалі.

Тому треба дбати про те, щоб організм отримував достатню кількість води. Все частіше можна побачити, що люди носять із собою пляшку води. Це допомагає їм завжди підтримувати насичення організму водою на належному рівні. Це особливо важливо, якщо Ви перебуваєте в дорозі, на тренуванні або якщо Ви дотримуєтеся дієти.

Вода і спорт
Заняття спортом додають вашій шкірі здоровий блиск і дуже корисні для загального здоров’я. Але активний спосіб життя вимагає контролю за споживанням води.

«Часто люди приходять на тренування, не випивши перед цим достатньої кількості води. Потрібно пити воду, передбачаючи ситуацію, коли Ви будете відчувати спрагу, – говорить Джералін Куперсмит з Інституту фітнесу в Нью-Йорку. – До того часу, коли Ви почнете відчувати спрагу, ваш організм, можливо, вже буде трохи зневоднений ». А це дуже нездорово для шкіри.

Як працює зволоження
Шкіра містить значний запас води (від 6 до 7 л), яку вона отримує з плазми. Ця вода прикріплюється до макромолекул в шкірі, які її зберігають, як губки.

Натуральна емульсія, що складається з води і ліпідів, запобігає втраті води і обезводнення шкіри.
Проте, вказує Маріні, «з віком , ми виробляємо все менше речовин, що допомагають шкірі затримувати воду. Здатність нашої шкіри захищатися слабшає з часом ».

З віком особливо важливо пити багато рідини, яка зволожує наш організм.

Рода і Філдс кажуть, що зовнішнє зволоження відіграє важливу роль для загального зволоження шкіри. Вони радять поєднувати споживання великої кількості води з добрим зволожуючим кремом.

Если вы ищете свежие идеи для приготовления блюда тогда читайте кулинарные рецепты и удивляйте свою вторую половинку своим умением вкусно готовить.

Залишити коментар