Епіляція на обличчі

Епіляція на обличчі, епіляція,методи епіляції на обличчі, види епіляцій, фотоепіляція, лазерна епіляція, електроепіляція

Епіляція на обличчі - процедура малоприємна, часто достатньо хвороблива і нерідко є ризик роздратування шкірного покриву або того гірше – серйозного травмування. Які зони на обличчі зазвичай потребують обробки з метою позбавлення від рослинності? Для жінок це насамперед зона над верхньою губою. У них же може покриватися пушком область щік. Іноді жінка не має бажання або просто навичок самостійного вищипування густих брів або часу для регулярного і занадто частого відвідування для цієї процедури салону. Для різних випадків передбачені свої види епіляції.

Для початку варто обумовити, які методи обробки абсолютно точно не підходять для лицьової зони. Це, безумовно, гоління, звичне для жіночих ніг і навіть зони бікіні, але абсолютно протипоказане для обличчя, тому що після такого необдуманого пориву із застосуванням холодної зброї у вигляді леза, волосся буде рости ще більш густими і жорсткими. Електричний епілятор теж варто тримати від обличчя подалі, якщо ви не хочете отримати на своєму чарівному личку врослі волоски з подальшими пухирцями, що засівають область обробки.

Щоб уникнути подразнення ніжної шкіри обличчя особливо уважними треба бути, вирішивши скористатися кремами для депіляції, які здаються абсолютно безпечними. Подразнення, свербіж, почервоніння, опік внаслідок хімічної реакції – це нагальна проблема багатьох жінок, які необдумано щедро нанесли на вусики потужний крем. Такі засоби повинні бути дуже м’якими і передбаченими спеціально для обличчя. У будь-якому випадку перед застосуванням треба провести тест на алергію на внутрішній стороні ліктя. Якщо після закінчення 24 годин після змивання крему не проявиться ніякої побічної реакції, то можна користуватися ним і на обличчі.

Серед способів найбільш популярних для видалення вусиків на обличчі, коли не потребує додаткового обладнання, великим попитом користується обробка воском. Гарячий віск на обличчі – процедура не з приємних, але є альтернатива в якості теплого воску або воскових смужок, які різким рухом зривають, залишаючи на собі всі волоски. Такий спосіб хороший тим, що доступний в домашніх умовах. Недоліком методу є те, що волосся видаляються переважно лише з поверхні шкіри, і будуть продовжувати рости, а повторна обробка воском стане можлива після того, як вони відростуть приблизно на 4-5 мм.

Найбільш ефективними методами епіляції небезпідставно вважаються фотоепіляція, лазерна та електроепіляція. Клієнт може за бажанням попросити місцеве знеболення.

Електроепіляція: найтонша голка проникає у волосяний фолікул і вбиває його за допомогою струму. Позитивний момент – при сприятливому збігу обставин в особі вмілого досвідченого майстра гарантується довготривалий ефект. Негативний момент – процедура хвороблива й іноді є ризик рубцевих утворень на чутливій шкірі. Електроепіляція застосовується для вищипування брів.

Фотоепіляція – безпечний та безболісний метод видалення волосся з надією на 100% позбавлення від рослинності без її повернення. На оброблювану зону направляється світловий промінь, що викликає руйнування волосу, який потім майстер вищипує.

Робота лазера для позбавлення волосся на обличчі вважається дуже ефективною, правда в основному саме для брюнеток, яким він намагається випалювати волосся, роблячи їх більш м’якими, світлими і непомітними. Промінь лазера проникає у волосяний фолікул і через декілька процедур (5-10 сеансів) від темної рослинності не залишиться і сліду, бо він руйнує саме пігмент. Хоча косметологи і стверджують факт абсолютної безпеки лазерної епіляції, стурбовані клієнтів хвилюються, тому що після невмілого сеансу на обличчі можуть залишитися сліди.

Після будь-якого виду епіляції фахівець попросить вас дотримуватися певні рекомендації, які полягають в обмеженні перебування на сонці, контактів з водою і розпарювання.

Якщо ви намагаєтеся самостійно позбавитися від волосся на обличчі за допомогою доступних воскових смужок або крему, пам’ятайте про дотримання гігієни, тому що, вириваючи волосся і пошкоджуючи шкіру, ви можете занести інфекцію.

Узнайте, что значит имя Дмитрий и посмотрите поздравления Дмитрию, которое больше всего ему подойдет и понравится.

Залишити коментар