Про користь сексу

секс

Багато хто просто розглядають секс як насолоду, просту фізіологічну потребу, що, безумовно, так і є. Проте окрім насолоди секс надає благотворну дію на наше фізичне і психологічне здоров’я.  У даній статті наводяться причини, чому секс сприяє тому, щоб ми жили довше,  і при цьому відчували себе відмінно:    

Секс здатний лікувати головний біль

Тепер чоловіки точно будуть знати, що слід відповісти другій половинці, якщо вона буде відмовлятися від сексу, посилаючись на головний біль. Під час сексу виділяється гормон окситоцин (фізіологічно активний пептид), внаслідок чого вивільняються в організмі ендорфіни (ендогенні пептиди з морфіном та імуномодулюючою дією, що виробляються центральною нервовою системою). При порушенні рівень окситоцину в організмі різко зростає, внаслідок чого також настає оргазм. Дослідження показують, що завдяки підвищенню окситоцину і вивільнення ендорфінів біль (головний біль, спазми, біль у тілі) проходить.

Секс знімає стрес, сприяє поліпшенню сну

Як показують дослідження, люди, які ведуть регулярне статеве життя, менше страждають від безсоння і краще справляються з різними стресовими ситуаціями. Після оргазму люди відчувають цілковитий спокій, вони розслабляються, «відключаються» від проблем. З цієї причини більшість чоловіків після сексу зазвичай скоро засинають. Секс не тільки сприяє поліпшенню сну, але і сприяє хорошому самопочуттю людей під час всього робочого дня. Гарне самопочуття і здоровий сон допомагають нам справлятися зі стресовими ситуаціями і знаходити вірне рішення куди швидше.

Секс покращує кровообіг

Як відомо під час сексу, коли люди відчувають збудження, кров починає циркулювати в організмі швидше звичайного, частішає дихання, серцебиття, посилюється приплив крові до головного мозку. У результаті відбувається насичення організму необхідною дозою кисню та виведення непотрібних речовин. Іншими словами, секс сприяє очищенню організму.

Секс сприяє підтримці фігури у відмінній формі

Секс, безперечно, допомагає залишатися завжди у формі, тому що, по-перше, цьому сприяють певні фізичні навантаження, а по-друге, бажання кожного виглядати карколомно навіть в ліжку в голому вигляді. Хочете – вірте, хочете – ні, але під час сексу спалюється, як правило, в середньому 150 калорій. Секс дарує відчуття молодості і краси

Секс сприяє зміцненню імунної системи, відновленню тканин в організмі, працює як антидепресант. Секс дарує відчуття щастя, радості, що неодмінно позначається благотворно і на вашому виразі обличчя, стан шкіри та стан душі.

Секс сприяє збільшенню рівня гормонів

Якщо люди живуть регулярним статевим життям, то рівень тестостерону та естрогену в їх організмі кілька підвищений. Тестостерон, приміром, сприяють не тільки сексуальному збудженню, а й зміцненню кісток і м’язів, а також сприяють нормальній роботі серця. Збільшення рівня естрогенів у жінок перешкоджає розвитку серцевих захворювань.

Узнайте, какие бывают новые бизнес услуги и откройте свою собственную дело, которое будет приносить приличные доходы уже сегодня.

Залишити коментар