Проблеми волосся – міфи і реальність

випадіння волосся

Кожна людина має власні переконання щодо догляду за волоссям. Але далеко не кожен знає, що багато з існуючих тверджень насправді є помилками.

Часте миття голови викликає надмірне випадіння волосся
Неправда. Часте миття голови не завдає волоссю ніякої шкоди. Голову потрібно мити в міру забруднення, а, не дотримуючись загальних рекомендацій робити це три рази на тиждень. Головне правило - використовувати шампунь, підібраний індивідуально з урахуванням типу волосся, щоб в результаті отримати гарне, блискуче, зволожене волосся.

———————————————————————

Якщо використовувати більше шампуню, волосся буде чистішим
Неправда. Ступінь чистоти волосся після миття ніяк не залежить від кількості використовуваного шампуню. Для довгого волосся досить невеликої кількості засобу, який легко вміщається в долоні.

———————————————————————

Бальзам-кондиціонер «лікує» посічене волосся
Неправда. Жоден кондиціонер не допоможе впоратися з цією проблемою, якщо вона вже існує. Кондиціонер лише пом’якшує кутикулу (оболонку волоса) і додає волоссю здоровий вигляд. Хороший бальзам-кондиціонер може запобігти появі посічених кінчиків.

———————————————————————-

Використання фену сприяє випадінню волосся
І правда, і неправда. Сушка феном дійсно може викликати випадання волосся, але це відбувається лише в тому випадку, якщо неправильно ним користуватися. Не можна підносити фен занадто близько до коренів волосся, інакше шкіра голови пересушується і навіть можливі опіки. Наслідком неправильного використання є випадіння волосся, яке, однак, швидко припиняється, якщо виключити користування феном, а випавше волосся досить скоро відновлюються.

——————————————————————–

Не можна лягати спати з мокрим волоссям, так як це призводить до появи грибка шкіри голови
Неправда. Причиною виникнення грибкових захворювань шкіри голови є інфекція, а не те, що людина лягає спати з мокрим волоссям. Грибкові захворювання найчастіше бувають у дітей, оскільки опірність у дитячого організму нижча, ніж у дорослого.

———————————————————————

Щоб волосся краще росли, під час розчісування потрібно проводити по них гребінцем не менше ста разів
Неправда. Не рекомендується надмірно захоплюватися розчісуванням, це може пошкодити кутикулу волосся. Користуватися краще не гребінцем-щіткою, а звичайним гребінцем.

———————————————————————-

Використання загального гребінця підвищує ризик зараження шкірними захворюваннями
Правда. Яйця вошей та інших паразитів легко потрапляють на гребінець під час причісування і також легко осідають потім на шкірі голови того, хто скористається цим гребінцем наступним. Тому не слід нехтувати елементарними правилами особистої гігієни.

———————————————————————-

Після стрижки волосся росте швидше і стає сильнішим
Неправда. Це досить поширений міф. Стрижка абсолютно не впливає ні на швидкість росту волосся, ні на їх якість.

———————————————————————–

Фарби для волосся викликають випадіння
Неправда. Більшість фарб містять хімічні речовини, які можуть нашкодити волоссю при неправильному використанні. Однак випадіння волосся фарби не викликають.

———————————————————————–

Склад салонних засобів для догляду за волоссям ідентичний складу засобів, що продаються в звичайних магазинах
Неправда. Практично всі салонні засоби мають набагато вищу якість, ніж звичайні. Вони містять дорогі інгредієнти і розробляються таким чином, що їх миючі, зволожуючі та інші якості виражені значно краще, ніж у решти засобів. Досить порівняти етикетки тих і інших, щоб зрозуміти, в чому різниця.

———————————————————————-

Надмірне перебування на сонці є причиною випадіння волосся
Неправда. Для того, щоб впливати на волосяний фолікул, сонячні промені повинні пройти в глибокий шар шкіри, де він розташовується. Оскільки це неможливо, то перебування на сонці не може бути причиною випадіння волосся.

———————————————————————–
На стан волосся впливає харчування
Правда. Харчування людини впливає на стан його здоров’я в цілому. Проте до цих пір достовірно невідомо, які продукти корисні для волосся, а які шкідливі.

———————————————————————-

Стрес викликає випадіння волосся
Правда. Сильний стрес може стати причиною випадіння волосся і викликати, наприклад, осередкову алопецію (випадіння волосся на окремих ділянках голови).

———————————————————————–

Куріння призводить до передчасної появи сивого волосся
Правда. Курці дійсно сивіють раніше, ніж некурящі. А через постійну нестачу кисню волосся слабшає і випадає.

Каждой современной и красивой девушке будет интересен интернет магазин женской одежды, где каждая сможет найти модную и стильную одежду для себя, которая подчеркнет ее индиидуальнисть.

{ 2 comments… читати їх нижче або додати один }

юра

вжe волосся нe тaкe густe… a якщо постригтися пiд корiнь i поголити голову. цe допоможe зaдiяти нeдiючi корeнi? якщо нi то допоможiть. як зaдiяти їх?

kralya

Спробуйте протирати шкіру голови перцівкою. Її можна придбати в аптеці або зробити самостійно. Протирати слід раз на 2 дні перед сном, а зранку мити голову. Перцівка проникає в шкіру голови, подразнює волосяні цибулини і вони починають рости.
Коли ви голите волосся то воно просто робиться грубшим і тому багатьом здається, що воно погустішало, насправді це не так. Такий самий ефект можна побачити якщо поголити ноги чи інші частини тіла. Коли ви голите волосся то ви задіюєте тільки волосину, а волосяна цибулина знаходиться в шкірі і бритвою ви до неї не взмозі добратися.
Відомо такий факт, що з однієї волосяної цибулини за все життя може вирости тільки певна кількість волосин (50 здається) і коли цей ліміт вийшов, то волосся з цієї цибулини більше не росте.

Залишити коментар