Суха шкіра – особливості та догляд

Суха шкіра обличчя

Суха шкіра дуже ніжна, тоненька, схильна до лущення, на ній дуже легко з’являються глибокі складки та дрібні зморшки. Особливо швидко старіють шия та ділянки навколо рота та очей. Суха шкіра частіш за все зустрічається після сорока років, але може бути і у багатьох жінок в молодому віці. Суха шкіра у молодому віці найчастіше зумовлюється спадковим явищем, яке пов’язане з низьким рівнем роботи сальних залоз, а ще вона може бути спричинена неправильним доглядом.

Сухість шкіри у немолодому віці зумовлюється зниженням темпу роботи сальних залоз і в наслідок поверхня шкіри втрачає природний захист, шкіра вже не в змозі накопичувати потрібний рівень вологи через втрату еластичності колагенових волокон в шкірі.   Також з віком погіршується кровопостачання тому шкіра обличчя вже не виглядає такою рожевою та пружно. Тож можна сказати, що сухість шкіри у немолодому віці викликана недостатньою секрецією сальних залоз та зневодненням.

Для підтримки красивої та пружної шкіри у молодому віці дуже важливо ніжно і дбайливо її очищати – тоніком та молочком, обов’язковим є застосування зволожуючого крему, який має властивість утримувати вологу і захищати шкіру.

Слід пам’ятати, що завдяки правильному догляду за нашою шкірою, старіння можна уповільнити на декілька років.

Найкраще шкіра відновлюється уві сні, тому не слід забувати про 7-8 годинний міцний сон та здорове харчування – це є дуже важливими факторами для краси та молодості шкіри, особливо у більш зрілому віці.

Сухій шкірі бракує вологи та жирових речовин, тому слід відмовитись від використання мила, тим ви зробите їй ще гірше. Краще кожного зранку обполіскуйте своє обличчя тільки прохолодною водою без всяких мил, лосьйонів і т.п., а ввечері застосуйте очищаюче молочко, залишки молочка слід видаляти спеціальним тоніком.

Наша шкіра з віком стає дуже чутлива до різноманітних стресів та безсоння – вона покривається дрібними зморшками та стає в’ялою. Косметичні ампули які містять висококнцентровані біологічно активні речовини – саме для таких періодів життя. Наприклад, така речовина як біогіалуронова кислота сприяє накопиченню вологи в шкірі. Після очищення шкіри ніжно і м’яко нанесіть рідину з ампули на обличчя, буде цілком достатньо декількох крапель. Після такої процедури слід змастити обличчя живильним кремом. Такі біологічно активні речовини слід використовувати періодично на протязі 10-12 днів.

Суху шкіру потрібно постійно постачати різноманітними поживними речовинами, так як вони можуть збільшувати опір шкіри до негативного впливу навколишнього середовища. Ідеальні для сухої шкіри, які насичують та відновлюють її, вітамінозні креми. Такі креми слід наносити на обличчя після очищення шкіри легкими рухами.

Також дуже ефективним доглядом за сухою шкірою можна назвати масаж обличчя. Його можна проводити як в салоні так і самостійно вдома перед дзеркалом, головне знати правила масажу, щоб не нашкодити шкірі ще більше.

Джинсы, кожаные куртки, туфли, кеды, футболки, галифе, мокасины, приталенные рубашки – все это модная мужская одежда в которой Вы сможете покорить сердце любой красавицы.

 

Залишити коментар