Як прибрати друге підборіддя

Друге підборіддя

Друге підборіддя здатне зіпсувати будь-яку зовнішність. Причиною в 95% випадків його появи є зайва вага, а також вікові зміни.

Причини другого підборіддя
Однак не завжди такий дефект зовнішності буває у людей повних або немолодих. Трапляється, що друге підборіддя з’являється у людей і в молодому віці. Причому у тих, хто має подібну спадкову схильність, воно буде напевно.

Скоро начнется купальный сезон и уже пора подыскивать место для отдыха по своим вкусам и ценам. Шацкие озера Украина прекрасное место для отдыха и развлечений по умеренным ценам.

Крім спадкових факторів (особливостей у будові обличчя та її формі) на появу другого підборіддя можуть впливати і різке зниження ваги, і стабільна сидяча робота, і сон на м’яких високих подушках, і неправильна постава.

Так при зайвій вазі друге підборіддя утворюється внаслідок відкладення в цій області жирової тканини, а при різкій втраті великої кількості кілограмів такий дефект зовнішності може з’явитися через обвисання шкіри, яка втратила пружність.

Як прибрати друге підборіддя

Позбутися від другого підборіддя можна і в домашніх умовах самостійно, і в салонах краси за допомогою професійних послуг.

Перше, до чого потрібно бути готовим – усвідомлювати складність процесу видалення другого підборіддя. Боротьба з недоліком повинна бути комплексною і постійною. Втративши друге підборіддя і не дотримуючись певних правил, можна дістати естетичний дефект знову.

Як прибрати друге підборіддя, якщо у вас зайва вага

Коли причина появи другого підборіддя – зайва вага, то позбавлятися від нього необхідно поступово і плавно, щоб схуднення було безпечним для організму, і щоб шкіра встигала відновлювати тургор.

Для позбавлення від другого підборіддя також важливо стежити за поставою: сидіти або ходити з випрямленою шиєю, розправленими плечима і прямою спиною.

Якщо ви намагатиметеся це робити протягом першої пари тижнів, то хороша постава зможе увійти у звичку.

Крім цього, для сну вибирайте валик, а не високу і м’яку подушку. Низька подушка – краща профілактика появи зморшок і другого підборіддя.

Добре допомагають у боротьбі з естетичним дефектом холодні компреси. Їх потрібно робити в комплексі з масками для зони декольте та шиї. Для компресу вам знадобиться махровий рушник.

Його необхідно скласти в довжину, опустити в холодну воду, віджати, взяти за кінці обома руками і почати поплескувати рушником по підборіддю. Три підходи по 10 ударів щодня дадуть помітний результат вже через тиждень.

Після процедури необхідно шкіру на підборідді і шиї обполоснути водою (холодною), потім протерти кубиком льоду. При використанні різних масок позитивний ефект буде максимальним. На шкіру шиї і зону декольте необхідно нанести маску для в’янучої і в’ялої шкіри, яку хвилин через 15 змивають теплою водою. Маска наноситься відразу ж після холодного компресу, а після змивання маски шкіру протирають кубиком з льоду. Компрес можна робити щодня, а маски наносити два-три рази на тиждень.

Вправи проти другого підборіддя

У комплекс заходів по боротьбі з другим підборіддям входять вправи для коригування форми обличчя і зміцнення м’язів шиї.

До таких вправ належать:

* Повороти голови
* Нахили голови вліво-назад, вправо-вперед
* Проголошення звуків «у», «і» з максимальною напругою м’язів

Можна самостійно скласти для себе комплекс таких вправ, тому що інформація про них доступна всім.

Ефективна в боротьбі з другим підборіддям і хропінням наступна вправа: здійснюйте рух кінчиком язика від підстави верхніх зубів до внутрішньої частини гортані. При цьому щелепи повинні бути зімкнуті, рот закритий. Виконуючи ці дії, ви повинні відчувати дуже сильне напруження м’язів шиї. Вправа тренує м’язи нижньої частини обличчя. Досить повторювати його по 20 разів вранці і ввечері.

Салонні процедури проти другого підборіддя

У салонах краси і клініках для боротьби з другим підборіддям застосовують найрізноманітніші процедури: мезотерапію (спалюються жири, підтягується шкіра), лімфодренажний масаж, ELOS-омолодження (розгладжуються зморшки, шкіра стає пружною, зникає друге підборіддя).

{ 1 comment… прочитати його нижче або додати один }

Ксюша

А деяким дівчатам йде друге підборіддя (це я не про себе, мені воно не йде), але в міру. Ці дівчата робляться такими милими і трішки дитячими, так хлопці кажуть ;-)

Залишити коментар