Як виправити сутулість?

Сутулість

Слово «постава» утворено від кореня «-сан-» – високий чин або звання, знатна посада, пошана. У цій статті ми розповімо про проблеми, пов’язані з неправильною поставою, і про те, як її запобігти.  При поганій поставі головним чином страждають м’язи спини, грудей, преса і м’язи, що підтримують хребет. Вони можуть страждати від перенапруги, занадто сильної розтяжки, а також стати занадто слабкими. Наприклад:
Верхня частина спини
Якщо ви роками їздите на машині або працюєте за комп’ютером, то м’язи верхньої частини спини можуть страждати від перенапруги й дуже сильної розтяжки. Через це ви можете сутулитися.
Груди
М’язи грудей втрачають гнучкість, коли плечі зрушені вперед. Це може статися, якщо ви сидите, згорбившись, перед комп’ютером або за кермом.
М’язи преса
Якщо не приділяти достатньої уваги м’язам преса, черевна стінка слабшає, в результаті відвисає живіт.
Нижня частина спини
Якщо ослаблені м’язи преса, це призводить до появи сутулості. Відсутність роботи м’язів преса компенсується навантаженням на хребет, який намагається нейтралізувати вагу відвислого живота.
Верхня частина тіла
Глибоко приховані м’язи, що починаються з грудної клітини і що йдуть до паху, забезпечують необхідну підтримку всьому тілу. Ці м’язи послаблюються без вправ, що погано впливає на поставу.

У 16 столітті парижанки при дворі Катерини Медичі використовували корсет з ажурного заліза для додання фігурі правильних форм і випрямлення постави

Як можна вирішити ці проблеми чи запобігти їх появі?
Якщо відчуваєте, що ваша постава страждає протягом багатьох років, прочитайте рекомендації, наведені нижче і використовуйте вправи для корекції постави.

Сутулість
Якщо ви страждаєте від сутулості, постарайтеся потягнути м’язи грудей, а також зміцнити верхню частину спини. Відповідними вправами в даному випадку є робота з гантелями.
Відвисає живіт
У даному випадку необхідні вправи для зміцнення преса. Необхідно поєднувати вправи для верхніх та нижніх м’язів живота. Добре підходять вправи «підйом-розгину», а також всілякі скручування.
Напружені м’язи попереку
Цей стан часто пов’язано зі слабкими м’язами преса і може викликати серйозні болі в спині. Проблема полягає в тому, що м’язи попереку працюють без перепочинку, що викликає хворобливі відчуття в протягом дня. Щоб розслабити їх, зосередьтесь на вправах, що підвищують рухливість м’язів спини. Якщо, крім цих вправ, ви будете виконувати вправи на зміцнення преса, то незабаром відчуєте значне поліпшення у своєму стані.
Ослаблені м’язи, що підтримують хребет
Ці м’язи виконують головну роль у русі тулуба. Ідеальною базовою вправою для тренування м’язів, що підтримують хребет, є «дошка». Воно виконується таким чином: ляжте обличчям вниз, спираючись на передпліччя, упор ніг на пальцях, тримайте спину прямо, на одній лінії від голови до п’ят, максимально скоротіть м’язи преса, залишайтеся в цьому положенні приблизно 30 секунд, поверніться у вихідне положення. Повторіть 3-5 разів.

Якщо ви будете тренувати м’язи, що підтримують хребет, разом з м’язами преса і поясниці, то значно зміцните все тіло і збільшите рухливість.

Намагайтеся не сутулитися і тримати спину рівно.

Сподіваємося, дані рекомендації допоможуть вам вирішити проблеми, пов’язані з неправильною поставою.

Эффективные модели электронных сигарет 2011 г.в. помогут Вам, если вы окончательно решили бросить курить. Заказать их можно в интернет магазине http://edt100ml.at.ua

Залишити коментар