Домашні маски для росту волосся

Домашні маски для росту волосся

У всі часи ознакою справжньої краси та гарного здоров’я служило густе волосся. Всіх і вже давно цікавило питання про те, як прискорити ріст волосся на голові? Безумовно, необхідно приймати вітаміни для росту волосся, а також просто правильно харчуватися, враховуючи різні рецепти для росту волосся. Давайте поговоримо про різні народні засоби для швидкого росту волосся, ну а якщо бути точніше, то про домашні маски для росту волосся, які Ви з легкістю зможете приготувати самі. Головне перед застосуванням масок для росту волосся помити голову і злегка протерти рушником, так як Ваше волосся повинне бути трошки вологими.

Маски для росту волосся:

* Маска для росту волосся № 1: Яєчна
Необхідно взяти яєчний жовток і додати в нього 1 ст.л. меду. Також за бажанням можна додати цибулю для підвищення ефективності маски для швидкого росту волосся. Єдиним недоліком додавання цибулі буде, звичайно ж, неприємний запах, прибрати який можна злегка змочити лимонним соком волосся. Наносити такий засіб для швидкого росту волосся необхідно швидко, замотавши потім волосся рушником. Треба трохи почекати і змити яєчну маску для росту волосся водою.

* Маска для росту волосся № 1: Медово-цибульна маска
Цибулю треба натерти на тертці і ретельно пропустити через м’ясорубку. У даному засобі для росту волосся співвідношення меду до цибулевої кашці має бути 4 до 1 відповідно. Потім отриману масу необхідно втирати в шкіру голови протягом півгодини, після цього ретельно змити водою. Якщо у Вас сухе і ламке волосся, то до цієї маски для швидкого росту волосся можна додати для пом’якшення трохи оливкової олії.

* Маска для росту волосся № 1: Маска з дріжджів і перцівки
Всім відомі корисні властивості перцю для росту волосся, тому будемо застосовувати настоянку перцю для росту волосся. Потрібно взяти близько 30 грам дріжджів і додати до них 2 столові ложки перцівки. На двадцять хвилин нанести дану маску для росту волосся на голову, а потім змити її водою.

Залишити коментар