Поради для швидкого росту волосся

Ріст волосся

Зазвичай у здорової людини волосся росте на 1,5-2 см в місяць. Випадки, коли волосся росте швидше, велика рідкість. Багато фахівців кажуть, що неможливо прискорити ріст волосся. Тому тим, хто мріє швидше відростити волосся, потрібно думати не про ілюзійне прискорення росту волосся, а про запобігання уповільнення його росту.

Через що волосся може рости повільніше?

Основна причина – нестача вітамінів та інших корисних речовин (хрому, цинку, кальцію і магнію, йоду, калію, кремнію і марганцю). Для того, щоб з’ясувати, чого саме не вистачає волоссю, можна відвідати лікаря-трихолога. Він призначить прийом вітамінів, яких Вам не вистачає. Також у разі нестачі вітамінів урізноманітніть свій раціон фруктами і овочами, бобовими, горіхами, соєю і сиром.

Інша причина уповільнення росту волосся – захворювання волосяних цибулин, ендокринні та гастроентерологічні хвороби. Тут потрібно лікувати першопричину.

Третя причина – неправильний або поганий догляд. Фарбування, розчісування, миття і сушка. У цьому випадку потрібно більше дізнатися про догляд, рекомендований для того чи іншого типу волосся.

Також волосся може рости повільно внаслідок генетики, блокуючий ріст волосся ген може передаватися і через три покоління. Цей ген поки погано вивчений, але вже багато що пояснює.

Як прискорити ріст волосся?

Регулярно робіть масаж шкіри голови, що підсилює приплив крові до цибулин волосся. Масаж можна робити з використанням ефірних олій або без них. Тільки врахуйте, що для масажу шкіри голови є протипоказання, наприклад, епілепсія.

Живіть волосся за допомогою натуральних масок, наприклад, з реп’яховим маслом. Це масло – визнане лідером серед засобів, що прискорюють ріст і оздоровлення волосся.

Наприклад, можна використовувати такий рецепт: взяти по 2 ст.л. реп’яхової, касторової олії та меду, а також 2 жовтки, по 1 ч.л. свіжих дріжджів і коньяку, все перемішати до однорідної консистенції і підігріти на парі, потім нанести на шкіру голови, втираючи в коріння і по всій довжині волосся, укутати волосся і потримати суміш пару годин, потім змити (помити голову звичайним способом). Багато хто стверджує, що цей спосіб дуже дієвий.

Правильно доглядайте за своїм волоссям: регулярно і дбайливо його розчісуйте, тому що спутування ускладнює ріст волосся.

Будь-які якісні і стабільні результати досягаються шляхом довгої роботи. Тому, якщо Ви будете постійно доглядати за своїм волоссям, воно буде рости без перешкод – красивим і здоровим. Прискорити ріст  волосся – завдання не реальне, а запобігти уповільнення їх росту – під силу всім.

Теперь убрать лишний жир и выглядеть сексуальнее и стройнее стало легче и помочь вам в этом сможет ультрозвуковая липосакция, которая проводится у нас на высоком уровне высококвалифицированными специалистами.

Залишити коментар