Чуттєвість природи в прикрасах Swarovski

Swarovski

Широко відома австрійська компанія Swarovski славиться виробництвом високоякісних прикрас з оптичного кришталю, який дозволяє досягти високого заломлення кольору і робить прикраси з кристалами Swarovski неповторними.
Своєю появою бренд зобов’язаний Даніелу Сваровскі, який в 1892 році винайшов машинку для обробки кристалів. Уже через три роки, компанія Swarovski почала своє сходження до вершини успіху. Актуальний логотип фірми на сьогоднішній день – це зображення лебедя.
Для презентації нової колекція осінь-зима 2012-2013 Swarovski запросили знамениту французьку модель – Береніс Марло.
На створення нової колекції аксесуарів від Swarovski дизайнерів надихнула вируюче життя великого міста. Вони підійшли до нової задачі максимально творчо і представили багатогранну і різноманітну колекцію прикрас, яка подібна до життя в мегаполісі – змішання культур і національностей, скажений темп і постійний рух.

Кольорове рішення в колекції Swarovski осінь-зима 2012-2013

Нова серія представлена в більш широкому колірному спектрі – бренд збагатив базові колірні рішення, запровадивши нові відтінки. Небесно блакитний, або Denim Blue викликає асоціацію з прозоро-блакитним небом або блакитними водами океану. Новий колір пронизаний духом природи і підходить як чоловікам, так і жінкам.
Прекрасним додаванням до кольоровій став новий відтінок Crystal Petrol Pearl. Також новий романтичний ефект Crystal Antique Pink поверне нас у далекі 50-і і навчить мріяти.
У новому сезоні осінь-зима 2012-2013 Swarovski відроджують класичні способи ограновування кристалів – овальні, квадратні, грушоподібної форми – вони дозволять поєднувати змішані матеріали з різними елементами модного дизайну.

Новий стиль Swarovski

Що стосується дизайну прикрас з осінньо-зимової колекції, то нова серія представлена широким вибором масивних прикрас з жовтого і білого золота з дорогоцінними каменями і неодмінно кристалами Swarovski. Намиста, браслети, кільця і великі сережки ідеально вписуються в образ сучасної, сексуальної жінки.
Довгі сережки з підвісками, краплеподібні і східні, великі персні з кристалами різних відтінків, масивні кольє-пластрона, що нагадують комір загостреної форми, широкі гладкі браслети або з додаванням кристалів – Swarovski пропонує щедрий асортимент прикрас на будь-який смак.
Прикраси Swarovski завжди залишаються на піку моди, незалежно від тенденцій модного сезону. Вони славляться не лише своєю універсальністю та якістю виконання, а й елегантним і ненав’язливим стилем, створеним кращими художниками і дизайнерами.

Залишити коментар