Колекція Swarovski осінь-зима 2012-2013. Гра світла в кристалах Swarovski

Swarovski

Улюблена багатьма австрійська компанія Swarovski була заснована більше 100 років тому талановитим інженером Даніелем Сваровскі. Він створив за власними проектами шліфувальну машину обробки кристалів. Саме ця подія визначила майбутній успіх і динамічний розвиток відомого бренду.
У 1895 році, через три роки після отримання патенту на власний винахід, Даніель Сваровскі зміг організувати з партнерами спільне підприємство. Завод по обробці кристалів розташувався у тихому селищі Ваттенс і з часом перетворився на центр кришталевої індустрії. До свого 100-річного ювілею компанія відкрила там же унікальний музей кришталю «Кришталеві світи Swarovski», в якому можна знайти самі великі і маленькі кристали, і інші унікальні вироби.

Осінь-зима 2012-2013

До осінньо-зимового сезону 2012-2013 компанія розробила нову колекцію своїх знаменитих кристалів, виготовлених з оптичного кришталю. Цікавий той факт, що в природі не існує аналогів використовуваних в прикрасах матеріалів. Всі кристали створюються штучно, і секрет їх складу досі ретельно зберігається в родині Сваровскі.
Нову серію унікальних кристалів презентувала відома французька модель Береніс Марло. Барвисті фотографії відображають суть створеної лінії. Жіночна і чуттєва модель якнайкраще вписується в створений образ.
Натхненням для дизайнерів у майбутньому прохолодному сезоні послужило вируюче життя сучасних міських жителів. Творці осінньо-зимової лінії бачать жінку енергійною, активною, багатогранною і в той же час чуттєвої і романтичною. Саме такі якості поєднує в собі і нова колекція.

Асортимент прикрас

Модельний ряд представлений широким вибором браслетів, сережок, підвісок, кулонів, кілець і намист. Масивні аксесуари, виготовлені з білого і жовтого золота, прикрашені дорогоцінними мінералами і, звичайно ж, фірмовими кристалами. Вибір форм і моделей також досить різноманітний – довгі сережки-крапельки, моделі в східному стилі, гладкі браслети або декоровані стразами, розкішні кольє і намиста.
Крім багатого вибору модельних варіацій, компанія збагатила колірне рішення колекції. У майбутньому сезоні ви зможете ознайомитися з новими небесно-блакитними відтінками, поєднанням зелених і синіх фарб в одному виробі, ніжно-рожевим та іншими.
Розкішні, елегантні й неповторні прикраси Swarovski додадуть вашому образу особливий шик і стануть прекрасним доповненням до будь-якого вбрання.

Залишити коментар