Ghost Осінь-Зима 2012-2013. Традиції минулих епох в колекції Ghost

Ghost Осінь-Зима 2012-2013

Модний дім Ghost був заснований британкою Тетяною Сарі в 1984 році. Дівчина захоплювалася дизайном з 14 років і після закінчення університету, змогла заснувати власну торгову марку, маючи на руках незначний стартовий капітал. Створений одяг швидко набирав успіх серед покупців, і на сьогоднішній день фірма приносить величезні прибутки своій засновниці.
Бренд спеціалізується на виробництві модного жіночого одягу, і крім цього створює власні лінії парфумерії, окулярів і взуття. Достоїнствами одягу бренду є її універсальність – жінки будь-якого віку і комплекції можуть підібрати собі однаково стильний наряд, і використання певних матеріалів, що дозволяють добитися стрункого силуету.
Креативний директор модного будинку Тетяна Сарі на сьогоднішній день створює лінії одягу і продає свої колекції бренду Handwritten.
Серед знаменитостей, підкорених якістю пропонованих виробів, можна знайти Хелену Крістенсен, Сінді Кроуфорд, Мадонну та Ніколь Кідман.

Осінь-зима 2012-2013

Починаючи з 2000 року, фірма щорічно випускає нові колекції ексклюзивних ароматів. М’які і жіночні запахи, повільно розкривають свої ноти, подібно розпускаюча пелюстка за пелюсткою квітки і залишають за собою ніжний шлейф. Витончені флакони у вигляді півмісяця і жіночої фігури підкреслюють романтичний настрій ароматів.
До майбутнього сезону торгова марка підготувала новий парфум «Whisper2012». Безтурботний і спокійний, він ідеально доповнить як вечірній образ, так і ваш повсякденний імідж.
Крім парфюмерної лінії, до осінньо-зимового сезону марка готується випустити колекцію одягу. Основна концепція колекції – це альтернативний стиль, з яскраво-вираженою індивідуальністю. У цьому сезоні бренд відступає від звичних силуетів 80-х – об’ємних накладних плічок і строгого крою і дає волю більш вільним і сміливим ідеям.
Фактурне рішення – це беззмінна віскоза з додаванням синтетичних елементів. Функціональна тканина не вимагає постійного прасування після прання, відмінно облягає вигини тіла і створює легкі та витончені силуети.
Стильні окуляри, елегантне взуття та новий аромат від бренду доповнять ваш образ в прохолодному сезоні. Ghost турбуєтьсяя про своїх прихильниць у всьому, і осінньо-зимова колекція не стане винятком із вже усталених багаторічних традицій. Розділіть власний успіх з успіхом Ghost!

Залишити коментар