Жіноча туалетна вода Версаче (Versace)

туалетна вода Версаче Versace

Versace – це перш за все, найуспішніший італійський будинок моди. І тільки три десятиліття тому вони почали випускати парфумерію. За цей короткий період часу жіноча туалетна вода Versace з блиском завоювала весь світ.

Історія будинку Versace

Все почалося з того моменту, коли талановитий дизайнер Джанні Версаче в 1978 році заснував сімейний бізнес. Медузу Ронданіні зробили емблемою компанії, яка символізує фатальну красу стародавньої Греції. Під ім’ям Versace випускалося безліч творінь: хутра, вироби зі шкіри, аксесуари, і, звичайно ж, парфумерія. Дизайнер одягав артистів з понад 25 балетних і оперних постановок в їх числі В. Форсайт і М. Бежар.
З того часу як з’явилася жіноча туалетна вода Versace вона стала № 1 в колекціях знаменитої Мадонни і навіть англійської королеви! Але цей шик не заважав купуати парфуми і простим людям. Кожна жінка, яка носила аромат від Versace вже була особливою. Саме це і приваблювало все більше і більше прихильників до марки Versace.
У 1997 році Джанні Версаче був застрелений прямо на вулиці вбивцею Ендрю Кьюнененом. Після цього сумного випадку модний будинок Versace успадкувала сестра Джанні Донателла. Незважаючи на це “феномен Versace” продовжує радувати новими колекціями одягу і якісними ароматами для жінок.

Найкращі аромати

Одного разу полюбивши духи Versace, ви вже не зможете від них відмовитися. Одне з найкращих творінь від будинку відомого дизайнера це Versace Bright Crystal. Цей аромат вважається одним з самих жіночних і легких ароматом в усьому модному світі. Туалетна вода створена для чутливої і ніжної жінки, але при цьому ефектної і проникної.
Ще одним з ароматів, які завоювали серця жінок світу це Versace Crystal Noir. Аромат створений для впевненої в собі та сексуальної дами, яка жадає нових відчуттів.
Серед ароматів від Versace ви відкриєте для себе такі чарівні запахи як Versus від Versace, Versace by Versace, Versace pour Homme, Versace Yellow Diamond і багато інших достойних ароматів.
Хотілося б звернути вашу увагу на один з останніх ароматів. Це жіноча туалетна вода Versace Yellow Diamond, яка визнана однією з найкращих і популярних в 2011-2012 році.

Туалетна вода Versace підкорює світ

Такий знаменитий бренд як Versace не залишив байдужим навіть зірок світової сцени. Духами від Versace користуються: Мадонна, Шарліз Террон, Кортні Лав і Мері Дж. Блайдж. Жіноча туалетна вода Versace вважається однією з найбільш затребуваних і кращих ароматів. Тільки Versace робить з жінки не просто жінку, а справжню античну богиню.

Залишити коментар