Фруктовий пілінг

фруктовий пілінг, пілінг

Фруктовий пілінг - це пілінг фруктовими кислотами. Це поверхневий пілінг. У залежності від агресивності цього пілінгу потрібна різна кількість сеансів від 4 до 8-10. Під час проведення серії пілінгів, а це приблизно 1 місяць, і через місяць не можна загоряти і в цей час року обов’язкове використання сонцезахисного крему. Курс фруктового пілінгу ефективно впливає на структурні зміни старіючої шкіри, що проявляється вирівнюванням, потовщенням і збільшенням щільності епідермісу і дерми.

Легкий фруктовий пілінг застосовується для шкіри з ознаками фотостаріння. Ензими ананаса і папайї, екстракти винограду і лимона, молочна та гліколева кислоти очищають шкіру від мертвих клітин і токсинів, нормалізують активність сальних залоз, стимулюють регенерацію і синтез колагенових волокон, надають зволожуючий і легку освітлюючу дію, розгладжують тонкі  зморшки. Відлущувальному дію фруктових компонентів збалансовано екстрактом зеленого чаю і пантенолом.

М’який пілінг з фруктовими кислотами показаний для проблемної шкіри обличчя, для шкіри обличчя за ознаками втоми. Він покращує зовнішній вигляд шкіри, зменшуючи такі дефекти як дрібні зморшки, широкі пори, нерівний колір шкіри, набряклість, лущення і запалення.

Фруктові кислоти роблять шкіру ніжною та м’якою, розгладжують зморшки, підтримують оптимальний баланс вологи в шкірі, сприяють синтезу колагену і еластину, відповідальних за пружність шкіри, покращують колір обличчя, нормалізують секрецію сальних залоз, перешкоджають їх закупорці.


Залишити коментар